Премини към съдържание

ПОМОЩ за демонтаж на табло


Adri

Препоръчано мнение

Здравейте, настана време да оправя най после предното табло...(заради проблемен еърбек) намерих табло от германия, та въпроса ми е следния-

как се разглобява (и по скоро къде са винтовете) на предното табло? Или накой да ми го демонтира и монтира?

поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, настана време да оправя най после предното табло...(заради проблемен еърбек) намерих табло от германия, та въпроса ми е следния-

как се разглобява (и по скоро къде са винтовете) на предното табло? Или накой да ми го демонтира и монтира?

поздрави!

 

Ако си нямаш и понятие, горещо ти препоръчвам специализиран сервиз ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, настана време да оправя най после предното табло...(заради проблемен еърбек) намерих табло от германия, та въпроса ми е следния-

как се разглобява (и по скоро къде са винтовете) на предното табло? Или накой да ми го демонтира и монтира?

поздрави!

 

Колега, не е лошо да споменеш от къде си, за да те насочим към някой евентуално :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Необходими са елементарни познания по :mitsu-smiley: и всичко е така направено че не можеш да сбъркаш.Само не забравяй акумулатора че еърбега свети после.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в София съм... реално искам да си го сваля (таблото) ...и да сложа новото.

Няма да има еърбеци, компютър и т.н. Знам, че доста колеги ще се запитат защо, ясно е ....предпочитам 2-та бона да ги сложа някъде другаде.

Та.... достатъчно грамотен съм, да се оправя сам...(надявам се) просто ми трябва схема...или подсказване.

Поздрави!

Редактирано от Adri
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качваш се на колата и 100 км. на изток, в Пловдив при Milen_z. Ще ти погледне количката та и еърбеците ще оправи, няма да са 2 бона а живота и здравето нямат цена!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за горния съвет, но комплектацията е невъзможна за под 2000 лв., ако някой има оферта-да казва. Иначе-БС цена около 3500... :mad:

предпочитам да си я карам претапицирана (както са 50 % от по-старите...коли) :drive:

car paint, какво точно означава елементарни познания ? и можеш ли да дадеш акъл?

Позрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за горния съвет, но комплектацията е невъзможна за под 2000 лв., ако някой има оферта-да казва. Иначе-БС цена около 3500... :mad:

предпочитам да си я карам претапицирана (както са 50 % от по-старите...коли) :drive:

car paint, какво точно означава елементарни познания ? и можеш ли да дадеш акъл?

Позрави!

Горе долу да знаеш как е закрепено едно табло. Обикновенно таблото се държи на 8 до 12 болта които са скрити под тапицерията , започни с тези който са отдолу те се виждат под жабката и над педалите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...