Премини към съдържание

Ел. Стъкла


Pepper

Препоръчано мнение

Колеги искам да ви попитам следното:

Подаряват ми две машинки за ел. стъкла, аз на задните врати нямам. Машинките са от форд ескорд 97, дали ще може да се напаснат на каризмата, изключвам кабелите, защото съм сигурен, че буксите са различни, обаче по принцип дали ще може да се преработи???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да обмениш опит с Тошко Митев, той я е правил тая манипулация с насаждане на машинки. Неговата Каризма също не беше с ел. стъкла, но вече е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да обмениш опит с Тошко Митев, той я е правил тая манипулация с насаждане на машинки. Неговата Каризма също не беше с ел. стъкла, но вече е.
Едва ли е насадил, машинки от Форд Ескорт... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е насадил, машинки от Форд Ескорт... :D

Няма невъзможни неща.

Да, тези, които аз слагах са от Каризма, но с малко (или с повече) играчка може да се пригодят всякакви.

Лично познавам човек от форума - Йордан от Пловдив, който има присадени "чужди" машинки в Каризма-та си. Дори копчетата му са на нестандартно за Каризма-та място - между седалките.

 

off: Иначе ако не бях ги намерил тези щях да слагам от Ево-9 :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за оптимизъмът и песимизъмът, ето и малко поздрав от мен за всички мераклии на ел. стъклата. :icon_bye:

 

:link:

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съм близко до отказването, днеска разглобих здните кори и установих, че окабеляването до задните врати се състои в две жички +, - за централното заключване. Отварял съм платкта на моята врата и знам, че позволява управлението на 4 прозореца, но дали от там кабелите, които управляват здните прозорци, просто ги няма или стигат до някъде по трасето и трябва д аги открия. Гледам, че тръгват цял сноб кабелчета, ако някой е по-в час с диаграмите, моля кажете ми дали има става нещо с прекарването на тоци до отзад или да си завивам корите ида забравя за случая. Ето тук е схемата.

:link:

post-1579-1249568600_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, миналата седмица правих същото упражнение, но с оригинални машинки за Каризма. Тоци има до колоната между предните и задните врати, но ще трябва да смениш и инсталацията във вратите. Само трябва да се откачи от куплунга в колоната и да се закачи другата инсталация. Съветвам те да си вземеш машинки и копчета на старо - ще ти легне не-повече от 100-130 лв, а и става като оригинално изпълнение. Спести си главоболието от преправяне. Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...