Премини към съдържание

Омекнали задни пружини


Препоръчано мнение

Здавейте колеги.Притежавам Спейс стар 1.3,2000г.Мисля,че задните пружини са омекнали и задницата е много ниска.Та имам два въпроса:1.Някой може ли да ми каже,колко е разстоянието от долния край на задната броня до земята/при равен терен/? 2.Някъде във форума бях срещал снимки и обяснения за гумени тампони,които се поставят между навивките на пружината/по 3бр.на пружина/ с цел повдигане.Беше посочено и от къде може да се закупят такива.Ако някой знае,къде е този пост,да ми го посочи?Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва поста.

Трябва ти човека....

Ще го намериш ТУК.

Пиши му едно ЛС и се уточнето кога ще надигне задницата. На Спейса, де..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Не ти трябва поста.

Трябва ти човека....

Ще го намериш ТУК.

Пиши му едно ЛС и се уточнето кога ще надигне задницата. На Спейса, де..

някой ако знае кой може да го направи и в София това, да удари едно рамо, че гледам колегата се намира около майна таун :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва поста.
Прав си, не му трябва поста, защото тези тампони които търси, служат за по качествено счупване на пружините...

А на тези коли, проблема не е толкова в пружините, колкото в самите носачи, които се огъват под натиска на пружината, а понякога даже се сцепват на определени места...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...