Премини към съдържание

водна помпа


Препоръчано мнение

Здравейте,

Помпата ми протече, пробвах със добавка- спря теча, но сега започна да свири ролката, поне така си мисля.

Ако знаете да ми кажете дали агренажа върти ролката на водната помпа?

Благодаря предварително!

Редактирано от golev
Правопис
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите

Помпата ми протече пробвах сас добавка спря теча,но сега започна да свири ролката поне така си мисля

Ако знаете да ми кажете дали агренажа варти ролката на водната помпа

Благодаря предварително

Ами да ангренажния ремък върти и ролката на водната помпа!!! Аз имах същия проблем с теч на водната помпа и направоя смених не съм си играл с добавки!!! Тя не е много скъпа мисля , че е към 70-80лв. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ангренажния ремък върти и ролката на водната помпа!!! Аз имах същия проблем с теч на водната помпа и направоя смених не съм си играл с добавки!!! Тя не е много скъпа мисля , че е към 70-80лв. :mitsu-smiley:

Водната помпа я върти ремъка на генератора.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 4G92 мотора, водната помпа се върти от ангренажа. На 4G13 се върти от ремъка на алтернатора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 4G92 мотора, водната помпа се върти от ангренажа. На 4G13 се върти от ремъка на алтернатора.

Опа грещката е моя!!! Малко не обарнах внимание какво ти е Колтчето!!! Извинявам се обаркал съм се!!! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...