Премини към съдържание

Eclipse 06 2.4gs Automatic ?


Препоръчано мнение

Така собственик съм на Аутландер и съм доволен от тази марка и съм зайнтересуван да закупя Еклипс.Насочил съм се към Този , някъде нета четох, че като цяло митсу.. колите докарани от USA трудно се поддържали в БГ защото нямало наличен software и други глупости има ли нещо вярно в това? Търсих GT модела но го няма в БГ.Другия ми въпрос е колко ще ми струва малко силов тунинг да сложа турбо и други глезотии, защото не съм се занимавал много с тези неща.

Благодаря предварително !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така собственик съм на Аутландер и съм доволен от тази марка и съм зайнтересуван да закупя Еклипс.Насочил съм се към Този , някъде нета четох, че като цяло митсу.. колите докарани от USA трудно се поддържали в БГ защото нямало наличен software и други глупости има ли нещо вярно в това? Търсих GT модела но го няма в БГ.Другия ми въпрос е колко ще ми струва малко силов тунинг да сложа турбо и други глезотии, защото не съм се занимавал много с тези неща.

Благодаря предварително !!!

Аз имам софтуер за твоята кола и няма проблеми , и като цяло има на още 2-3 места с такъв софт за тази кола в София..........

Части има, но от към ламарини е единствения проблем........

Зад този Еклипс е нашето Ево 10 - и за него дори имам софт,така че няма проблем от това естество.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...