Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

8 лв за бушон?


koev

Препоръчано мнение

Здравейте, изгоря ми бушон ма лансера и ми искат по 8лв парчето. Бушона е 40А и се намира при двигателя до акумулатора(изгасна ми часовника, парното и касетофона). Може ли да се намери по-тънко, че засега му играх един калай, но това не е решение на проблема. Ако не намеря по евтини бушони ще трябва да измисля нещо да приспособя някакъв преходник за нормални бушони, че не се издържа така, баси като чуят мицубиши и цените не по две или три, ами направо по пи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Oбади се на този телефон 0885862728. Търси Веско. Има в момента такъв Лансер ударен :(

Ако не стане ще мислиме други варианти :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това усложнява нещата, защото модела който е блъснат е 94 година бензин. Там нещата са по-различни. В такъв случай си купи бушона от 8 лева, защото иначе ще дадеш минимум 5 лева за нафта да обикаляш по моргите и пак не е сигурно, че ще намериш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля по някакъв начин да направя преходник от стария бушон или да използвам само жичката на друг бушон, баси пластмасата - 8лв???? едва ли струва повече от 30ст.

10х за отговорите :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

сам си отговарям, но намерих във Варна (по 2 лв) един лансер на части (88-92). Ако на някой му трябва нещо да потърси във Владиславово до захарната фабрика има нещо като малка морга или да цъкне във форума

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...