Премини към съдържание

Бордови компютър


KILL-JOY

Препоръчано мнение

Тоя борд-компютър работи ли изобщо без оригинално СД, защото аз си имам сложено друго на Сони и на дисплея нищо не се изписва , нито часовник нито градуси все едно не работи. Та това заради факта че не съм с оригинално СД ли е или си е проблем с борд-компютъра??? Колата е 1.8 ГДИ 2002 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя борд-компютър работи ли изобщо без оригинално СД, защото аз си имам сложено друго на Сони и на дисплея нищо не се изписва , нито часовник нито градуси все едно не работи. Та това заради факта че не съм с оригинално СД ли е или си е проблем с борд-компютъра??? Колата е 1.8 ГДИ 2002 :)

 

По-скоро проблемът е в дисплея на борд компютъра. И аз не съм с оригиналното радио, но всичко си работи. Само температурата нещо е проблемна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро проблемът е в дисплея на борд компютъра. И аз не съм с оригиналното радио, но всичко си работи. Само температурата нещо е проблемна.

 

 

В такъв случай или дисплея не работи или пък при монтажа на СД player-а не са свързали някой кабел за захранване и затова да не работи, за което аз силно се надявам :-) А колкото до показателите не ми е толкова голям проблем съига да си работи и свети там, щом го има като екстра да си я позлзвам :) А за температурата знам че и на други марки автомобили не измерват вярно точно тоя показател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще е по-полезно да намеря точно от къде излиза от купето към коша.

 

Като вдигнеш капака, конектора му трябва да се пада в ляво - някъде зад фара.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте! Отскоро съм собственик на carisma 1.8 GDI 99 година, след фейслифта. Та въпроса ми е: след смяна на оригиналният касетофон, със CD, изчезва показанието за външната температура. Ще съм благодарен ако някой може да помогне.

Редактирано от KosioGR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...