Премини към съдържание

Space Star 1.8 Gdi


Препоръчано мнение

Здравейте!

Миналата година си купихме Митсубиши и много ни харесва, обаче още с купуването почнахме да обикаляме сервизите във Варна. Някой може ли да препоръча някой който наистина разбира от тази марка. По принцип имаме проблем с оборотите, падат и колата гасне, в Балканстар нещо и направиха(не казват каквои какъв е проблема), но според тях всеки момент може да започне да гасне пак. Дали има към кой друг да се обърнем във Варна. Освен това тези дни ни блъснаха колата, външните проблеми ще ги опрвим, обаче ни падна стрелката на скоростомера под ограничителя, дали можем да го оправим сами или проблема и по-сериозен.

Благодарим предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочети тази тема.....

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...=11002&st=0 Прегледаите лулите и свещите, ако е необходимо ги сменете.

После прочетете тази тема...

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...c=697&st=80 по точно съобщения с ноемра 49 и 85....Направете и процедурата с акумулатора. Ако не се оправи.....лошо.... и като се замисля, най-добре докато се движи елате до Пловдив....Във Варна няма да я оправят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си прави труда да търсиш някой който да ти я оправи във Варна ,няма такъв за съжаление,ще похабиш сума нерви и пари.Търси Милен, и това е спасението аз също бях при него за подобни проблеми и ми ги оправи за 2 часа.Повярвай ми ще ти излезе по евтино.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Миналата година си купихме Митсубиши и много ни харесва, обаче още с купуването почнахме да обикаляме сервизите във Варна. Някой може ли да препоръча някой който наистина разбира от тази марка. По принцип имаме проблем с оборотите, падат и колата гасне, в Балканстар нещо и направиха(не казват каквои какъв е проблема), но според тях всеки момент може да започне да гасне пак. Дали има към кой друг да се обърнем във Варна. Освен това тези дни ни блъснаха колата, външните проблеми ще ги опрвим, обаче ни падна стрелката на скоростомера под ограничителя, дали можем да го оправим сами или проблема и по-сериозен.

Благодарим предварително.

Благодаря много за съвета, май наистина като ни оправят бронята ще се наложи да дойдем, само че се притесняваме с нея да тръгваме на дълъг път. Нашия случай много прилича на този от първата тема. Като дойдем колко време ще отнеме диагностиката и евентуално ремонта и дали ще можем да се приберем с колата?Само че това ще стане не по рано от юни, когато ни я ремонтират след удара. А дали можем сами да оправим стрелката на скоростомера сами че в сервизите никой не се захваща а без него трудно се кара. Тя е паднала под ограничителя (може би от удара) при карането стрелката се надига до него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочети тази тема.....

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...=11002&st=0 Прегледаите лулите и свещите, ако е необходимо ги сменете.

После прочетете тази тема...

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...c=697&st=80 по точно съобщения с ноемра 49 и 85....Направете и процедурата с акумулатора. Ако не се оправи.....лошо.... и като се замисля, най-добре докато се движи елате до Пловдив....Във Варна няма да я оправят.

 

Багодаря ти много, като прегладах форума и аз останах със същото впечатление, а пак и за една година се измъчех да търся майстор тука.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз също имах такъв проблем.Ходих в сервиза на Бош (под КАТ).Там ми почистиха горивната система и веднага се оправи колата, също така ми предложиха добро масло (Лики Моли 10w40) и колата работи нормално.Основен проблем за това са лошите горива у нас.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Лули си поръчай от Ротола Пловдив, търси на потребители горе в дясно Miroslav, пиши му на лични и ще се разберете. По-добре да е без бубините, че разликата в цената е огромна с и без бубината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...