Премини към съдържание

Препоръчано мнение

здравейте,

поздрави от клуб Волво :icon_thumbup:

от известно време се оглеждам за пикап и днес ми хвана окото един L200. Прегледах доста неща във форума и ми се струва, че това не е особено популярен модел. По снимките предполагам, че това което видях е модел около 93-95година. Собственикът го нямаше и зяпах само от вън. Като общ оглед по външния вид забележки нямаше и вече имам и няколко конкретни въпроса:

 

1. само 2,5 дизелов двигател ли се слага?

2. Къде да открия номера на VIN и на двигател, за да мога да го "разшифровам"?

3. Под калниците на места има следи от лека корозия и в тази връзка купето поддатливо ли е на гниене? Все пак там е мястото където ще се лепи кал, луга и всякакви други мизерии

4. Как да разбера, че 4х4 - то работи нормално и може ли да кара постоянно включено или е само за ниска скорост докато те извади от батака?

5. Кой сега е представителя на мицубиши - балкан стар, ратола или и двете фирми?

6. Къде в Пловдив мога да го закарам на оглед? Колата е в околностите на града, а аз съм от Пловдив. От джипове и пикапи нищо не разбирам, а от мицубиши пък съвсем

7. От зад видях, че е на ресьори, това не означава по твърдо возене и повече друсане. Мненията за новите модели са, че возят много меко и комфортно, така ли е и за по старите?

8. Моля за личните Ви мнения каква би била цената на това нещо и струва ли си покупката му. Ще се ползва предимно в селски условия, за товари и движения по черен хълмист път

 

Извинявам се за многобройните въпроси още от първото си мнение и предварително благодаря на тези, които намерят малко време за отговор :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

поздрави от клуб Волво :icon_thumbup:

от известно време се оглеждам за пикап и днес ми хвана окото един L200. Прегледах доста неща във форума и ми се струва, че това не е особено популярен модел. По снимките предполагам, че това което видях е модел около 93-95година. Собственикът го нямаше и зяпах само от вън. Като общ оглед по външния вид забележки нямаше и вече имам и няколко конкретни въпроса:

 

1. само 2,5 дизелов двигател ли се слага?

2. Къде да открия номера на VIN и на двигател, за да мога да го "разшифровам"?

3. Под калниците на места има следи от лека корозия и в тази връзка купето поддатливо ли е на гниене? Все пак там е мястото където ще се лепи кал, луга и всякакви други мизерии

4. Как да разбера, че 4х4 - то работи нормално и може ли да кара постоянно включено или е само за ниска скорост докато те извади от батака?

5. Кой сега е представителя на мицубиши - балкан стар, ратола или и двете фирми?

6. Къде в Пловдив мога да го закарам на оглед? Колата е в околностите на града, а аз съм от Пловдив. От джипове и пикапи нищо не разбирам, а от мицубиши пък съвсем

7. От зад видях, че е на ресьори, това не означава по твърдо возене и повече друсане. Мненията за новите модели са, че возят много меко и комфортно, така ли е и за по старите?

8. Моля за личните Ви мнения каква би била цената на това нещо и струва ли си покупката му. Ще се ползва предимно в селски условия, за товари и движения по черен хълмист път

 

Извинявам се за многобройните въпроси още от първото си мнение и предварително благодаря на тези, които намерят малко време за отговор :rolleyes:

 

Здравей колега!

VIN-а ще го откриеш на табела в двигателния отсек.

В Пловдив и околностите можеш да се обърнеш за съвет към Mario64 или MilenZ.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4. Lамо най-новия Л200 има full-time 4х4, по-старите са с part-time с демултипликатор. За разликите между различните видове 4х4 виж във форума на www.offroad-bulgaria.com . Може и бързо да караш, но не на сух асфалт.

5. Аз знам за Балканстар.. в Бургас е Дарс Ауто, които взимат от Балкан..

7. Най-новия вози много добре за пикап.. по-старите..мноого ритат ако са празни.. спасението е 1-2 чувала пясък отзад :) :)

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите. Колкото до офроад форума и там чета здраво. Засега събирам всяка информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...