Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Lancer 1.6-(9-то поколение)


tbt

Препоръчано мнение

Ако наистна си решил до есента може и да няма вече такива коли, нови
Защо може да няма? Да не почнат да вкарват новия? Тъкмо и аз се бях меракльосал за към есента някъде :)

Вече съм си капарирал една от последните бройки, сребърен металик.

Bucky, въпрос на дни е да свършат, ако твърдо си решил да взимаш точно този модел - действай.

***

Според вас какви са минусите наистина да се купи колата от Румъния или Украйна и в случай на проблем, да се ходи до там, за да се ползва гаранцията? Все пак много малка е вероятността изобщо да потрябва тази гаранция, мицубиши е все пак. Не говоря за удар на колата, тогава действа каското. Може би основният минус е, че отпада всякакъв вид лизинг/кредит - трябва да се плаща cash.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Вече съм си капарирал една от последните бройки, сребърен металик.

Bucky, въпрос на дни е да свършат, ако твърдо си решил да взимаш точно този модел - действай.

***

Според вас какви са минусите наистина да се купи колата от Румъния или Украйна и в случай на проблем, да се ходи до там, за да се ползва гаранцията? Все пак много малка е вероятността изобщо да потрябва тази гаранция, мицубиши е все пак. Не говоря за удар на колата, тогава действа каското. Може би основният минус е, че отпада всякакъв вид лизинг/кредит - трябва да се плаща cash.

Не би трябвало да има проблем с лизинга в страни членки на ЕС един приятел си купи А6 от германия на лизинг разбит на 48 равни вноски като в тях са си включени всички видове застраховки единствения проблем(ако може да се нарече проблем) е че ще я кара с немските номера докато му изтече лизнга а също така и данък собственост се заплаща там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...