Премини към съдържание

Заявка за суичъри


Препоръчано мнение

  • Отговори 347
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да конкретизирам-аз искам от тъмния суичър,че червеното не е моят цвят.. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро,спри се бре...Криза е все пак,ще ни съсипеш с тези оферти :lol:

Нека и моя бъде син,че синьото сега е на мода :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз самооо еи така за проба . Ще си ги правим само както този който си обикаля :) сега. Те за червеното пак искат толкова бройки варианта е 70-80 сиви и поне 50 червени , пък практиката показва че ние едвам събираме 50бр. така че не е много ясно изобщо дали ще се правят суичърчета .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Червените не са лоши но сивите бият рибата. За мен, както казах по-горе, един СИВ XL. Как звучи само... Като определение за автомобил - СИВ XL :)

Редактирано от kikk
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Жоре, добре се е получил и червения! Дано само да не стане объркване :)

Аз си оставам със сиво М, страхтно е! Бобанка каза, че ще свалиш малко логото на гърба - тъкмо ще се вижда из под дългите женски коси :icon_thumbup:

Много се надявам да се събере необходимата бройка, за да можем ние ентусиастите да се сдобием със сучерчета, защото са страхотни! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , този суичър ще ходи ли някъде другаде освен в София , аз не че знам какво му е местоположението сега де но....... , добре е тези които са разбрали за размера си да пишат за да премахнем неуточнените размери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...аз не че знам какво му е местоположението сега де но...

 

Точно в момента, суичера е при нас, незнам къде е ходил, но мога да го пратя някъде където не е! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня само срока за заявките е до края на месец Юни - ако дотогава нямаме събрани 80бр. - приключваме с инициативата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня само срока за заявките е до края на месец Юни - ако дотогава нямаме събрани 80бр. - приключваме с инициативата.

 

Какво ще рече "приключваме с инициативата" ............. тоест поръчваме толкова колкото сме събрали, или няма да има поръчка? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно в момента, суичера е при нас, незнам къде е ходил, но мога да го пратя някъде където не е! :)

Ако може да отиде във Бобана, че довечера ще се видя с нея и евентуално ще го разгледам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече "приключваме с инициативата" ............. тоест поръчваме толкова колкото сме събрали, или няма да има поръчка? :icon_hmm:

 

 

Изобщо няма да се правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да отиде във Бобана, че довечера ще се видя с нея и евентуално ще го разгледам?

Е, то по принцип у нас и в Бобана е едно и също, само дето в момента Бобанката си е в Хасково. Ако е някъде из онзи край, няма как да й го предам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо няма да се правят.

 

 

Ееее, стига де, виж колко много кандидати има.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, стига де, виж колко много кандидати има.........

 

 

Именно - кандидатите не са достатъчно ! трябват още поне 30 бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Именно - кандидатите не са достатъчно ! трябват още поне 30 бр.

 

Разбирам, но все пак дори и толкова да останат, колко да е ускъпяването, едва ли ще е чак толкова много...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, но все пак дори и толкова да останат, колко да е ускъпяването, едва ли ще е чак толкова много...........

 

 

Не искат да го коментират това , този път хората си държат на бройките - днес говорих с тях дори и не са съгласни и това е към момента отговора им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искат да го коментират това , този път хората си държат на бройките - днес говорих с тях дори и не са съгласни и това е към момента отговора им.

 

Те на "сито" ли ги печатат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво сито :D , всичко е бродерия !!! Ситопечата аз лично не го толерирам.

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво сито :D , всичко е бродерия !!! Ситопечата аз лично не го толерирам.

 

 

Ееее, супер, наистина бродерията си е друго нещо. Аз защото така и не го видях наживо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...