Премини към съдържание

Ремонт на амортисьори


Препоръчано мнение

  • Admin

София

кв. Княжево

0886216548 - Любо

ул. "Войводина могила" 122

 

http://img335.imageshack.us/img335/332/untitled2wz.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

София

кв. Княжево

0886216548 - Любо

ул. "Войводина могила" 122

 

%D1%85%D1%82%D1%82%D0%BF%3A//img335.imageshack.us/img335/332/untitled2wz.jpg

Колеги аз имам Мицубиши "Лансер" 1990 г 1500 куб.см.Отезна седмица ми се повредиха задните амортисьори.Може ли някой да ми каже какви марки и цени на амортесьори се продават в търговската

мрежа, и старите могат ли да се напълнят и до колко време ще издържат.Моля Ви за съвет. :icon_box:

 

Колеги аз имам Мицубиши "Лансер" 1990 г 1500 куб.см.От една седмица ми се повредиха задните амортисьори.Може ли някой да ми каже какви марки и цени на амортесьори се продават в търговската

мрежа, и старите могат ли да се напълнят и до колко време ще издържат.Моля Ви за съвет. :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се пълнят само ако не е износено стеблото, ако ти ги прави Любо от Княжево, ще изкарат бая време, .....има и един на Павлово, който също работи добре........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

а какво става ако ти е износено стеблото? нови ли трябва да се купят? и може ли да се разбере дали ти е износено стеблото без да се свалят??? благодаря :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пиши с главни букви!

Не може да се разбере дали стеблото е износено, ако не "потропват" и не се установи, че е точно от амортисьорите.

Винаги за предпочитане е да се купят нови, защото не винаги ремонта е успешен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок,ще пиша с главни вече,ама това за стеблото нещо не го разбрах?! Мойте не потропват ама от единия тече масло и за това си мислех че може да не ги сменям и двата(другия засега е ок).Обадих се на момчето от Княжево но не е в София сега и чак след седмица ще погледне колата затова се чудех дали изобщо да го чакам или ако е заминало това стебло направо да си ги сменям задните. Но щом не може да се разбере без да се свали амортисьиорът,ще го чакам и надявам да е ок това стебло. Благодаря :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок,ще пиша с главни вече,ама това за стеблото нещо не го разбрах?! Мойте не потропват ама от единия тече масло и за това си мислех че може да не ги сменям и двата(другия засега е ок).Обадих се на момчето от Княжево но не е в София сега и чак след седмица ще погледне колата затова се чудех дали изобщо да го чакам или ако е заминало това стебло направо да си ги сменям задните. Но щом не може да се разбере без да се свали амортисьиорът,ще го чакам и надявам да е ок това стебло. Благодаря :mitsu-smiley:

Не си струва на такава кола да сложиш рециклирани амортесьори,те не са чак толкова скъпи........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...