Премини към съдържание

Празник на Търново


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Някой ще ходи ли на празника на Търново?

 

http://www.velikoturnovo.info/id-22/%D1%88...0%BD%D0%B0.html

 

Ние сме решили в неделя следобяд(понеже в събота сме ангажирани, иначе пак има) да тръгнем натам и да видим шоуто :)

Сега тепърва ще чета сайта, който постнах, понже май се правят някакви резервации, нещо не ми е ясно...

 

Ако има навити ще се радваме да се видим по пътя и там и да го изживеем :icon_dance:

 

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За DANI MG знам със сигурност,че ще е там...................Ще гостува при мен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще ми изясниш ли ситуацията относно светлинното шоу - трябва ли да си направим резервация, не съм ходил никога и не знам.. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изисква се единствено присъствие.Ако наистина се организирате и идвате насам се обадете задължително-0885 96 45 83 Георги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние много искаме и ако стане 100% ще се обадя - сега звъня на приятели да организирам поне още 2ма да дойдат с нас...лошото е че успяхме да си освободим неделя и понеделник (а не предпочитания вариант събота - неделя)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.К.Ние ще Ви чакаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе има ли сняг в Търново?

Да не отложат състезанието за друг път?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то сняг няма,времето е малко начумерено,но да се надяваме,че ще изчака да мине празника.

 

С риск да се изложа искам да ти кажа,че аз незнам нищо за състезанието. :icon_n_oops: Би ли ме информирал какво знаеш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за утре, че смятам навреме да тръгвам за Сф..... Но за днес съм на линия, ще звънна на Гепито и ще измислим нещо......

Бе тоя град се напълнил с Каризми, бе, поне 10 видях за 2 часа само! А снощи и на Зак Галанта ме задмина на триъгълника.... Хайде, колего, дайте една импровизирана срещичка да си спретнем.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то сняг няма,времето е малко начумерено,но да се надяваме,че ще изчака да мине празника.

 

С риск да се изложа искам да ти кажа,че аз незнам нищо за състезанието. :icon_n_oops: Би ли ме информирал какво знаеш?

То било на 28ми бе. :icon_blush:

Кръг от шампионата на писта е това нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така съм съгласен.Пак незнам нищо,но до тогава ще разбера със сигурност.Имам един познат,на който шефът му е един от виновниците за провеждане на кръгове от републиканските състезания в Търново.Миналата година беше за първи път(не беше важно кой на каква позиция ще завърши защото не получаваха точки за годишното класиране).След края на уикенда ,повечето пилоти се съгласиха пистата да влезе в шампионата и така тази година ще има вече съвсем друга нагласа на всички участници.Като разбера повече подробности ще напиша повече информация.Нали все пак се надявам да имаме представител-Александър Бох!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така съм съгласен.Пак незнам нищо,но до тогава ще разбера със сигурност.Имам един познат,на който шефът му е един от виновниците за провеждане на кръгове от републиканските състезания в Търново.Миналата година беше за първи път(не беше важно кой на каква позиция ще завърши защото не получаваха точки за годишното класиране).След края на уикенда ,повечето пилоти се съгласиха пистата да влезе в шампионата и така тази година ще има вече съвсем друга нагласа на всички участници.Като разбера повече подробности ще напиша повече информация.Нали все пак се надявам да имаме представител-Александър Бох!

Алекс ще е там и ще кара. Колата е подготвена много добре. Само да не направи няква грешка и да отпадне. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги дайте някакъв час да се реши, да може и аз да се запозная с колегите от форума на живо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги дайте някакъв час да се реши, да може и аз да се запозная с колегите от форума на живо :)

13:00 ч. на паркинга на МОЛ-а.(откъм южната страна)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги дайте някакъв час да се реши, да може и аз да се запозная с колегите от форума на живо :)

Ние пристигнахме в 13:10 ч. пред МОЛ-а,но теб те нямаше около твоята кола.Малко след това излязох да ти оставя телефона си,но ти беше тръгнал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно сме се разминали, защото аз седях таман до към 1 и 10 там и влязох, да не би да сте някъде на етажа, но ви нямаше и така. Стават и грешки. Следващия път. :P

btw къде ще гледате звук и светлина, ако ще го гледате може там да се засечем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изкарахме в Търново, никакъв помен от сняг и лошо време! :)

Шоуто "Звук и светлина" беше много яко :) Времето бе много приятно за разходки!

А и ни отесняха дрехите, че Жоро такова посрещане и угояване ни спретна..., че сега цяла седмица ще сме на плодове! :)

Ама така е, знаят как да посрещат търновчани! :)

Жоре, Благодарим ти още веднъж за гостоприемството и приятното изкарване!

Определено си починахме чудесно и не ни се тръгваше...!

Пак ще дойдем! :icon_thumbup: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, съжалявам, че не се засякохме! Търново ми е най-любимият от всички градове в бг....... И много приятели, шишета вино и... не успях да ви обърна внимание... За което искрено се извинявам!

 

Гепи, след 10 дни съм обратно в Търново, вече се отчетох пред родата и пр.... и искрено се надявам да се видим, пък сме и комшии.....

 

 

Колеги, не го приемайте като спам, че пишем в темата за срещи, винаги съм си мислел, че Търново е идеална дестинация да се съберем някога.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До Търново и Арбанаси ще се разходим скоро.На 15 км. от Търново има и един много красив водопад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До Търново и Арбанаси ще се разходим скоро.На 15 км. от Търново има и един много красив водопад.

За Хотнишкият водопад ли става въпрос?Там е много удобно място за барбекю.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Хотнишкият водопад ли става въпрос?Там е много удобно място за барбекю.

Да,за него.Само трябва да се постопли времето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изкарахме в Търново, никакъв помен от сняг и лошо време! :)

Шоуто "Звук и светлина" беше много яко :) Времето бе много приятно за разходки!

А и ни отесняха дрехите, че Жоро такова посрещане и угояване ни спретна..., че сега цяла седмица ще сме на плодове! :)

Ама така е, знаят как да посрещат търновчани! :)

Жоре, Благодарим ти още веднъж за гостоприемството и приятното изкарване!

Определено си починахме чудесно и не ни се тръгваше...!

Пак ще дойдем! :icon_thumbup: :icon_blush:

Но за по-малко от три дни вече не приемаме :nono:

 

Като се затопли може да се опитам да организирам нещо ТУК :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...