Премини към съдържание

Да направим сериозна среща


Препоръчано мнение

Аз имам едно предложение, което е може би за друга тема, но ако администраторите решат, нека я преместят.

Така, днес си разглеждам сбирките на различни клубове на писта "Дракон" село Калояново си мисля защо не си направим и ние една среща там за да не се чудим кой кого видял. Тъй като мисля, че станахме доста хора с :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: интереси. Ако има заинтересувани хора , нека да разискаме темата и да видим дали може да направим нещо сериозно, защото честно казано им завиждам на всички BMW i WV fens. Та дори и Опел клуб ще си правят среща. :icon_thumbup: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, срещите ни са сериозни, макар и не на писта! Ако има сериозно предложение от твоя страна за среща там - няма да е зле да бъде подкрепено с конкретика - колко ще струва на клуба да се ползва пистата за един/два дни, приблизителен брой присъстващи (респективно вход) и пр. подробности....... Напр. - може ли да си палим барбекю, или както миналата година на срещите на гореизброени клубове ще трябва да ползваме услугите на смугли скараджии.... Конкретика трябва тук!

 

Иначе - оРел всеки може да има, :mitsu-smiley: е превилегия ;-)

 

Относно чуденката кой кого видял - ето ни на последното ни най-голямо събиране http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261690

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........................колко ще струва на клуба да се ползва пистата за един/два дни, приблизителен брой присъстващи (респективно вход) и пр. подробности....... Напр. - може ли да си палим барбекю, ......................

Тц! Писта и барбекю не стават едновременно. Щото с барбекюто вървят и питиетата, а така може да стане мазало :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тц! Писта и барбекю не стават едновременно. Щото с барбекюто вървят и питиетата, а така може да стане мазало :)

Ами, защо да не става?......

Ние ще си хапваме (пийваме) а жените можем да ги пуснем да ни отсрамят...... :icon_dance:

 

П.С. на моята жена - залагам пържолка с 2 бирички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, срещите ни са сериозни, макар и не на писта! Ако има сериозно предложение от твоя страна за среща там - няма да е зле да бъде подкрепено с конкретика - колко ще струва на клуба да се ползва пистата за един/два дни, приблизителен брой присъстващи (респективно вход) и пр. подробности....... Напр. - може ли да си палим барбекю, или както миналата година на срещите на гореизброени клубове ще трябва да ползваме услугите на смугли скараджии.... Конкретика трябва тук!

 

Иначе - оРел всеки може да има, :mitsu-smiley: е превилегия ;-)

 

Относно чуденката кой кого видял - ето ни на последното ни най-голямо събиране http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261690

Мдаа от видяните снимки и аз подкрепям каузата. По-добре някъде на някоя голяма поляна със сянка и язовирче ако има по-добре ама и без може! :icon_blush: А от снимките се вижда че май без пистата е по-добре може да се пийне на спокойствие и даже да се повеселиш а даже ако се наложи и да преспиш :icon_thumbup: подкрепям идеята само да се позатопли малко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...