Премини към съдържание

Mitsubishi Space Wagon


Препоръчано мнение

Здравейте!

Присъединявам се и аз към каращите Mitsubishi

Наскоро се сдобих със Space Wagon 2.0i 4WD 1990г. 7-местно. По принцип ми го предложиха като Full Time 4WD - има и такива лепенки - не такива като от пазара естественно :icon_blush:. Обаче като минавах регистриране и преглед в КАТ-Габрово, при слагане на предните колела на валяците-задното предаване зацепи и ме изхвърли напред, обаче като сложих задните колела - предните не поеха? Това според мен значи че задното се зацепва при пребуксуване на предните. В автомобила няма никакви копчета или лостове за принудително зацепване. Или...?!?

 

Поздрави, приятно и безаварийно шьофиране на всички колеги!!! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е хубаво, когато се появи нов собственик на :mitsu-smiley: , ама най-много се радвам, когато се множим космическите!

 

Добре дошъл, колега!

Правилно си се ориентирал - превъртят ли предните колела - се зацепва 4х4.... Няма лостове, копчета, нищо, така си е!

 

Поздрави за прекрасния избор, пожелания за мнооооого безаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз те поздравявам за чудесния избор, ще видиш че не си сгрешил, нито марката, нито модела :mitsu-smiley: .

Желая ти много безаварийни километри. :icon_thumbup:

 

А за местата как така 7 местно , при мен в италианската книжка пише 6+1, от КАТ пък в големия талон са ми написали 5+1 , и аз се чидя кое е вярното, според мен е 6+1. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще имаш проблем ако те хванат, че караш 7 души.

 

Можеби и тогава няма да ме глобят защото тази информация я има само в големия талон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеби и тогава няма да ме глобят защото тази информация я има само в големия талон.

Различни неща ли ти пише в големия и малкия талон?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Различни неща ли ти пише в големия и малкия талон?

Не различно, ами броя на седалките не ги пише в малкия талон, а във големия, самоче са объркани. Вместо 6+1, пише 5+1.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А 5+1=6

 

Няма значение, проблема ми беше че в кат са ми объркали броя на местата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз те поздравявам за чудесния избор, ще видиш че не си сгрешил, нито марката, нито модела :mitsu-smiley: .

Желая ти много безаварийни километри. :icon_thumbup:

 

А за местата как така 7 местно , при мен в италианската книжка пише 6+1, от КАТ пък в големия талон са ми написали 5+1 , и аз се чидя кое е вярното, според мен е 6+1. :)

 

 

 

Благодаря за пожеланията, колеги!

 

По принцип и мен замалко да ме цакнат, ама човека на Техническият преглед вика на госпожата - "Виж какво пише в оригиналните документи - 6+1, ето.... брой и седалките-на 3 реда са, предните и задните по две места средните-три". Но спрат ли ме на пътя наистина не знам какво ще стане ако возя седем души. Важното е че има колани на всичките три реда - поне за това няма да отнеса наказание.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И при мен го имаше проблема при регистрацията на броя на местата.В крайна сметка го писаха 6+1,но досега никой катаджия не се е сетил да гледа това.Дано и вие нямате проблеми.

 

Безаварийно и от мен!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...