Премини към съдържание

Увеличаване оборотите на Спорт, в свободен режим


Препоръчано мнение

Когато съм на светофар (или спрял с работещ двигател), независимо дали съм натиснал съединителя и съм на първа, или пък съм изключил от скорост, оборотите се увеличават с 300-400. Съответно джипът започва да се тресе целият. Това трае 10 секунди и след още толкова започва пак и така, докато не тръгна, когато вече спра да го усещам. Обръщам се към вас като по-компетентни да ми отговорите. Единственото нещо, което ми дойде на ум, че може да е от него, е горивният филър. Като взехме джипа, само него не сменихме, но пък ако се е задръстил, следователно няма да пуска гориво и оборотите ще падат, а няма да се качват...

Ако някой има идеи, ще съм му благодарен да сподели! Благодаря!

 

Поздрави, Митко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск евентуално да кажа някоя глупост, провери МПХ (моторчето за празен ход). Друг по-сигурен вариант е да пишеш на DJ Tymbi. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск евентуално да кажа някоя глупост, провери МПХ (моторчето за празен ход). Друг по-сигурен вариант е да пишеш на DJ Tymbi. Поздрави!

Благодаря за отговора, но реших да не се правя на майстор, а да го закарам в автосервиза, че майстори да диагностират от къде идва проблема!

Моля темата да бъде изтрита или заключена, по преценка на модератора! Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но реших да не се правя на майстор, а да го закарам в автосервиза, че майстори да диагностират от къде идва проблема!

Моля темата да бъде изтрита или заключена, по преценка на модератора! Благодаря!

Драсни, моля те, след това два реда. Любопитно ми е каква е била причината. И моят съвет е : обади се все пак на Dj Tymbi. Поздрави и дано не е нещо сериозно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...