Премини към съдържание

Проблем с помпата на съединителя


Mitsubishi

Препоръчано мнение

Момчета, преди няколко месеца започна да ми пропада педала на съединителя. Отидох в сервиз, където ми казаха, че гумичките на помпата на съединителя са износени и трябва да се сменят. Купих един ремонтен комплект и те ми го смениха. Доскоро всичко беше ОК, но от няколко дни започна по същия начин да ми пропада педала на съединителя. Това ме кара да си мисля, че трябва да се сменя цялата помпа, която се задвижва директно от педала на съединителя. Имате ли идея откъде мога да си купя читава помпа на поносима цена?

За сведение: В БалканСтар ми обявиха цена над 800 лева :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да ми я докараш..............ще ти я оправя, няма проблем, но от Ямбол до тук без съединител............ще трябва да си вземеш 2 кутийки валерианчета........... :D :D

Значи, има две помпи, горна и долна, долната е на ск. кутия монтирана, а горната е вързана на педала на съединителя............и двете се ремонтират.......в краен случай, може при теб да е износен цилиндъра и за тва да не става .....................в този случай трябва да смениш цялата, но има и друг вариант, на фреза са взима и след това се набива риза............става като нова............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, не е чак толкова зле колата. Съединителя си работи, отделя и зацепва, само понякога (не по-често от веднъж или два пъти на ден) педала пропада малко по-надолу и трудно отделя дори и при натиснат докрай педал. Доколкото зная, на този модел не може да се регулира луфта на съединителя, но и няма нужда да се регулира, защото в повечето случаи си е съвсем нормален. Колата мога да я карам още много време така, но това ме дразни, защото аз съм малко маниак на тема Митсубиши и всичко по колите ми трябва да е тип-топ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хихихи.................и аз съм като теб.........колата ми мразя да не и е наред нещо............сега ще ти кажа до каде съм стигнал ....тия дни ще сваля въпросните помпи + педала на съединителя, защото като го натискам и ми............скърца леко в купето........... :D :icon_rock: То на колата нищо и няма амаааа...........освен това кат бях по морето , усетих че някаде по гърненцата "попръцква" :D лекичко, а това е недопустимо като се има предвид перфектната шумоизолация на генерацията, моята кола мразя да я карам с скапано гърне............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...