Премини към съдържание

  • Статистика на сайта

    24,327
    Регистрирани
    1,241
    Най-много тук
    ddivanoff
    Последно регистриран
    ddivanoff
    Регистрация
  • На линия са   1 потребител, 0 Скрити, 26 госта (Виж списъка)

  • Мнения

    • Здравейте колеги. От месец съм собственик на този автомобил. Реших да му направя пълно обслужване и ....Изпаднах в дилема: Как и на колко се сменя маслото на предният електромотор? Водят го OIL - EV cooling system (front motor) -  и го описват като 2.2 л CVT. Намерих противоречива информация - сменя се на 20 години и ....на 36 месеца. Жалко, че не ми дава повече от 50 кB да кача, иначе щях да сложа снимки на ръководството за обслужване. Не можах да намеря и схема на разположението на пробките. Благодаря предварително за съдействието! Спорна и безаварийна!
    • Здравейте, Това капаче е доста дефицитно и никъде не може да се намери. Моля ви за съдействие ако знаете откъде може да се поръча  Поздрави!
    • Здравейте, търся Galant, годината е без значение, държа да е газ, ръчка. 
    • Здравейте, Търся по възможност, GDI с затегнал мотор. Ще слагам японска кутия на 1.8 115 HP Трябват ми маховик,съединител,полуоски,тампони,стартер,греда,лостов механизъм за скоростите.Вероятно забравям някой неща,но ми омръзна с тоя френски болкук дето излиза колата с него. 9 пъти съм правил кутия вече. Ще се радвам изброените неща да са на адекватна цена,не колкото колата.
    • Ако го вземеш нов от магазина, мисля че може да се каже, че Лансер е хубава и надеждна кола. Аз лично след 200000км не го искам. Като нов е шумен и колкото повече остарява става по-шумен. Не е удачен за дълги пътувания по магистрала. Аз до 200000 смених всичко по окачването. При покупка задължително провери ABS/ESP, това е характерен доста срещан проблем. Трудно се намират майстори за този модул, а чисто нов е 4200-4600лв. Работещ втора ръка не е оферта, може да му дойде момента след 1 седмица. Bletooth модула също е проблемен, води до източване на акумулатора. С двигателя 1.5 и ръчни скорости няма проблем все още. За 16г. не мога да кажа, че има някаква особена податливост към ръжда. Лаковото покритие е слабо и в един момент започва да изчезва. Намя проблем с намирането на части, има всякакви и евтини и скъпи. След 200000 км може да обърнеш внимание на шофьорската седалка, дали се рони дунапрена. Аспуха също след 200000 заминава.
×
×
  • Създаване...