Премини към съдържание

Шум при неравности


farkov

Препоръчано мнение

Имам абсолютно същия проблем.Колата е 2006г-25000км но това го правеше още като я взех. 2 пъти я карах в Дарс Ауто Бургас,разглобиха ми таблото,после аз сам го разглобявах и нищо..Направо съм пред нервна криза,за това че съм безпомощен.Вече съм сигурен ,че е фабричен дефект на този Лансер и по точно нещо в кормилната рея,ако някой има друга идея,моля да сподели.Звука е ужасно металическо чукане по големи неравности и се увеличава винаги в завой.Това нещо и на старите ми коли не съм го наблюдавал...срамота!Също така има дразнещи шумове от таблото и прихлопване в задно дясно колело.Абе очаквах повече,колеги ама кво да правиш :icon_crying:

 

Здравейте, аз го имам същият проблем. Отначало си мислех че е тампон, оказа се че не е. Това тупкане си продължава. Когато колата е студено още е по - силно, по - късно намалява но все си го има. Но аз така си я карам. Да ви кажа, вече съм и навъртял 160 000км, за 3 години и половина и шумът си е все един и същт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...