Премини към съдържание

Проблем-Каризмата ми не върви на бензин...


Препоръчано мнение

Моята до сега не беше гърмяла .. е гръмна само веднъж и беше достатъчно да скапе дебитомера .. :( важното е че си намери нов :) , а до колегата Румен Стефанов имам едно питане , за колко пари си взе дебитомер-а ?

 

Поздрави

 

Румене на моя дебитомер пишеше следното Е5Т05371 - а тоя дето го взех пише Е5Т08371 като на твоя .. хаха а е от колт ! :) то ще излезе че е същия като за каризма ;)

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като на Colt и Karisma се монтират еднакви двигатели 4G92, логично е параметрите на дебитомерите им да са аналогични. Въпреки това, дори при дебитомери от Каризми с еднакви двигатели, но от различни години може да има несъвместимост на буксите, както и разлика в ширините на гумения маркуч до дросела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като на Colt и Karisma се монтират еднакви двигатели 4G92, логично е параметрите на дебитомерите им да са аналогични. Въпреки това, дори при дебитомери от Каризми с еднакви двигатели, но от различни години може да има несъвместимост на буксите, както и разлика в ширините на гумения маркуч до дросела.

 

Буксата на моя беше различна с тоя на колт-а .. но и двата имаха по седем крачета и еднакви цветове на кабелите .. разбира се се изциганих и си ги направих :)) И така сега работи

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Буксата на моя беше различна с тоя на колт-а .. но и двата имаха по седем крачета и еднакви цветове на кабелите .. разбира се се изциганих и си ги направих :)) И така сега работи

 

Поздрави

Браво,колега Еленков...За всеки случай направи една диагностика,за да видиш дали всички показатели с този дебитомер са наред,но според мен проблем, няма да има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво,колега Еленков...За всеки случай направи една диагностика,за да видиш дали всички показатели с този дебитомер са наред,но според мен проблем, няма да има.

 

А ми правих вчера при Дж Тумби , смених кабели свещи има ламбда сонда за смяна .. ама той каза ,че ако ще я карам на газ да не я сменям .

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...