Премини към съдържание

Wagon 2,4gdi клати оборотите


valdesben

Препоръчано мнение

Колеги имам един такъв въпрос.

При постоянно натоварен двигател имам едно леко клатене на оборотите(леко сецане)няма значение на каква предавка съм и с каква скорост стига да съм я закрепил скоростта да е постоянна(ако ме разбирате какво искам да кажа)

Карах едно друго GDI и при него това го нямаше та това ме наведе на мисълта че нещо при мен не е наред.

Моля ако има някой който има подобен проблем да ми каже как се е справил с него или кой може да ми каже от какво може да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде си. Направи една диагностика. Запиши всички параметри от уреда, при работа на място. Грешки ако има не са важни, но не ги и триите, нека си седят там (макар че съм сигурен че грешки няма да има).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде си. Направи една диагностика. Запиши всички параметри от уреда, при работа на място. Грешки ако има не са важни, но не ги и триите, нека си седят там (макар че съм сигурен че грешки няма да има).

Т това ми е най големия проблем с диагностиката.По нашия край такива пункторе за диагтостика НЕМА особенно за Мицубиши

Та какво мога да направя

Аз съм от Козлодуй

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога само по пет от всичките параметри да ти кажа неща за колата дето не си ги и подозирал.........без данни от уред мога да изкажа само предположения. Лошото е че от такива предположения някой път на човек могат да му настръхнат косите.......Нещо Балканстар нямате ли из вашия край или друг сервиз. Тези автомобили могат да се четат с много апаратури. Само да не е Бош.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога само по пет от всичките параметри да ти кажа неща за колата дето не си ги и подозирал.........без данни от уред мога да искажа само предположения. Лошото е че от такива предположения някой път на човек могат да му настръхнат косите.......Нещо Балканстар нямате ли из вашия край или друг сервиз. Тези автомобили могат да се четат с много апаратури. Само да не е Бош.

Най-близо ми е Плевен за там къде може да ми направят диагностика?

Дай все пак тези предположения аз обичам да ми е гадно :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милене нали знаеш че в Монтанско няма такива работи-тук за мицубиши е им е тъмна Индия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Т това ми е най големия проблем с диагностиката.По нашия край такива пункторе за диагтостика НЕМА особенно за Мицубиши

Та какво мога да направя

Аз съм от Козлодуй

Колега, аз съм от Враца, но си реших проблема при Милен в Пловдив.Можеш да ме потърсиш на лични, ако искаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...