Премини към съдържание

тампон за двигател


Препоръчано мнение

Търся преден тампон за двигател 1.8 дизел 92 год. за ЛАНСЕР.

Има ли начин да се замени с друг модел , защото дори и в РОТОЛА го няма, а и да го има стува 320 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

и аз го имам същия проблем със същия двигател. Вече 2 години го карам така и му свикнах - при мен проблемът се проявява така - на 3000 оборота изпада в резонанс и почва да вибрира здраво. Проверявал съм какво ли не (дори и зацепването на успокоителния вал), но в крайна сметка се оказа предния тампон. Подложих гумени подложки под гредата да се измести някак си положението и имаше напредък, но резултата не е задоволителен. Та днес взех от един бакшиш неговия тампон за 10лв (колата се продава на части) той каза, че е набил в оригиналния тампон тампон от жигули е резултата бил като нов. Колко е като нов, ще ти кажа след седмица две като намеря време и канал да го сменя, но дори и да няма напредък 200 лева няма да дам ( в нипартс обявиха такава цена). Така или иначе ще имам един тампон в излишък и ще видя какво може да се направи с него. Тук във Варна май изливали наново гумите, ако основата била здрава, ще видим.

Иначе си взех и една тръба за антифриза, че е прогнила по шева здраво и като я понапъна колата и цъфва по някоя дупчица :icon_blush:

Да ти кажа честно при мен кофти тампона има положителен ефект защото като наближа 120 се усеща и се ограничавам. Иначе след 130 няма никакви вибрации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...