Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Екипажите минават вече треасета за разпознаване и навигаторите ги описват.Аз съм супер фен на Джиджи Гали :icon_rock: .Тоя път ще има вече победа :good:

 

1ПП: може ли да помоля модераторите да впишат в календара за започването на рали Акрополис и участието на ЕВО WRC :worthy:

2ПП: Ралито започва от 24 Юни и завършва на 26.06.2005 :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Екипажите минават вече треасета за разпознаване и навигаторите ги описват.Аз съм супер фен на Джиджи Гали  :icon_rock: .Тоя път ще има вече победа :good:

 

1ПП: може ли да помоля модераторите да впишат в календара за започването на рали Акрополис и участието на ЕВО WRC  :worthy:

2ПП: Ралито започва от 24 Юни и завършва на 26.06.2005  :good:

6406[/snapback]

 

Вписано е в календара :good:

Сега вече наистина имаме добра кола. Готови сме за нови победи. Джиджи Гали имаше две поредни етапни победи в Турция, обаче малшанс го сполетя в шестият етап. Гледах компютърната графика как загуби мощност още на старта :( после се оказа изваден маркуч на турбото. Гали и навигатора му го поравиха ръчно, но изгубиха много време :icon_box:

Но сега вече в Гърция ще покаже целия си потенциал. Единствен той от всички е по-млад и има още да расте. Другите пилоти са вече на възраст и помагат преди всичко за развитието на колата. Само ако можеше Гали да не е толкова агресивен.... :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Наистина да се наблюдава Гали и майсторското ми каране е много голямо удоволствие. Единствен той успя да победи Льоб досега, макари само за два етапа. Невероятно каране свързано с много риск.

ТУК можете да си изтеглите филмчета с Джиджи Гали :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На шейкдауна Рованпера е с трето време.Ралито започва на олимпийския стадон в Атина със суперспециялен етап.Гали няма опит в Атина и е казал,че ще започне ралито внимателно :icon_angel: :icon_angel: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След първият етап екипажите Harri ROVANPERA / Risto Pietiläinen и "Gigi" GALLI / Guido D’Amore са съответно на 6 и 8-мо място.Хари вървеше добре и беше четвърти и после загуби малко време и достигна до шестото място.Гали от 10-то успя да се добере на осма позиция. :icon_box: Това е второто рали на Гали в Гърция и той няма опит.Шефа на тима е наредил той да кара разумно.Все още се настройва евото за неговия стил на каране. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Рованпера и Гали са съответно на шесто и седмо място. Исао Тори е доволен от временното представяне на тима. Чакаме с нетърпение най-после да спечелиме и победа във WRC. Малко снимки от днешния етап :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

свърши ралито със 6-то място на Ровенпера и 7-мо на Гали?Дали ще имаме този сезон победа? :icon_box: какво става с тези лансери не ми е ясно :icon_confused: :icon_blush: какво им липсва още за да бият :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Липсва ни Марко Мартин :D

Според мен неговото каране идеално ще пасне на Лансер-а.

Гали също има много потенциал, а и натрупа доста опит с Мицубиши. Все още обаче не е разгърнал изцяло възможностите си :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марко Мартин е привлечен от Пежо в началото на тоя сезон и само се мъчи с тая френска кошница 307 :icon_box: :icon_box: верно трявбаше да кара за Митцубиши.Тогава вече можеше да имаме и победа на цял един кръг и да видиме флага на :mitsu-smiley: на почетната стълбичка,нооооооооо ще има да чакаме още.А какво стана с Паници???Нещо се загуби съвсем :icon_hmm: :icon_confused: :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марио Форнарис има причина да напусне юни месец.Не е доволен от дългосрочните преспективи на тима :icon_hmm:

 

статията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Марио Форнарис има причина да напусне юни месец.Не е доволен от дългосрочните преспективи на тима  :icon_hmm:

 

статията

6676[/snapback]

 

Исао Тори засега е доволен B)

Развитието на тима и колата много зависи от новата селекция. Форнарис е видно, че е взел окончателно решение, но не е незаменим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
BogBoss дали ще може да направиме нещо в Аржентина?Вече почвам да губя надежда и за този сезон  -_-  <_>

6752[/snapback]

 

Мисля, че имаме надежда. Кормилото се взима от Yasuo Tanaka, който е старият - нов технически директор на тима. Той е известен с успехите на отбора с Galant VR-4 и Lancer Evo :D

Освен това ще участва активно в разработването на Lancer Evo 06 за следващата година :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...