Премини към съдържание

предна броня


kanelov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Искам да си купя някаква готина предна броня за моя КОЛТ.Някои може ли да ми каже някаква ориeнтираща цена?Гледах един колт с предната броня, беше много отворен и направо си е уникален.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеjте колеги. Искам да си купя някаква готина предна броня за моя КОЛТ.Някои може ли да ми каже някаква ориeнтираща цена?Гледах един колт с предната броня, беше много отворен и направо си е уникален.

Уточни за коя година става дума ? Предполагам инфото на профила ти е коректно но някой хора няма да гадаят и търсят ... ако става въпрос за същия колт (новия) - има 2 модела, които можеш да си поръчаш но са ужасно грозни.Просто се разрови из нета за тях. Ако не успееш да откриеш аз ще поровя. Остава варианта с поръчкови ... ако се навиеш за тях , виж темата за "новия модернизиран колт".Там съм дал адрес, където правят поръчкови спойлери!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уточни за коя година става дума ? Предполагам инфото на профила ти е коректно но някой хора няма да гадаят и търсят ... ако става въпрос за същия колт (новия) - има 2 модела, които можеш да си поръчаш но са ужасно грозни.Просто се разрови из нета за тях. Ако не успееш да откриеш аз ще поровя. Остава варианта с поръчкови ... ако се навиеш за тях , виж темата за "новия модернизиран колт".Там съм дал адрес, където правят поръчкови спойлери!

 

Или постни снимка на бронята която искаш и ще ти кажа цена :) и рама може да дадеш!

Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или постни снимка на бронята която искаш и ще ти кажа цена :) и рама може да дадеш!

Поздрави! :mitsu-smiley:

Колега , ти ли се занимаваш с изработка на подобни глезотийки? Хубаво е да има човек от форума който да се занимава ;) в полза на всички ще е ... обмяна на опит, идеи, снимки и т.н. Да не говорим че можеш да завъртиш сериозен брой клиенти :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ти ли се занимаваш с изработка на подобни глезотийки? Хубаво е да има човек от форума който да се занимава ;) в полза на всички ще е ... обмяна на опит, идеи, снимки и т.н. Да не говорим че можеш да завъртиш сериозен брой клиенти :icon_dance:

 

Не нее , исках да разбера кой точно Колт е неговият , и да видя дали има различни бронии , като модефикации , както примерно е при Галанта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...