Премини към съдържание

Mitsubishi Spase Star


ian70

Препоръчано мнение

Здравейте. Имам Mitsubishi Spase Star 2003г 10,9 DTI 102k.c. Свети ми лампата на Контролното табло на Airbag. Може ли някой да ми каже какви са възможните неизпрапности.Благораря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам Mitsubishi Spase Star 2003г 10,9 DTI 102k.c. Свети ми лампата на Контролното табло на Airbag. Може ли някой да ми каже какви са възможните неизпрапности.Благораря.

 

Ми пиши малко повече де. Така ли я купи, после ли светна, разливал ли си нещо покрай лоста на ръчната, или да е станало след вътрешно почистване? Пък и тоз модел <Spase Star 2003г 10,9 DTI 102k.c.> нещо ми се губи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, в бързината съм сбъркал- модела е 2003г. 1,9 DI-D.Колата така е купена, но на диагностиката не успяха да установят каква е причината. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, в бързината съм сбъркал- модела е 2003г. 1,9 DI-D.Колата така е купена, но на диагностиката не успяха да установят каква е причината. Благодаря.

 

Имаш най-вероятно 4 възглавници. Двете странични са във облегалките на предните седалки. Куплунзите са под седалките и при чистене понякога се разместват и не правят добър контакт. И тогава лампата светва. Но причината може и да е в системата за натягане на коланите. Обаче, ако на диагностиката не успеят да установят каква е причината, надали някой тука ще може да помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обърни внимание на следното. След като дадеш на контакт лампата дали свети постоянно, или след примерно 20сек. гасне и светва отново. За целта ще трябва известно време да я наблюдаваш но няма начин......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...