Премини към съдържание

Спейс Рънър -


Sugar4eto

Препоръчано мнение

:icon_blush: :mitsu-smiley: Много моля, някой да ми каже къде да си намеря ляво огледало, десен фар и халоген с мигач за бронята и десен преден калник? :mitsu-smiley: Колата ми е Митсубиши Спейс Рънър. :mitsu-smiley: Също така не знам къде ми е филтъра, който се намира в купето за парното и климатика? :mitsu-smiley: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке дайте VIN код (има го в малкия талон), за да се ориентираме какво точно Ви трябва! :)

А какво е това ВИН код и каде да го тарся на талона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На малкия талон на колата го пише. И на алуминиевата табелка в коша на дригателя.

 

Тези части можеш да ги търсиш в мобиле-то. Има няколко ранърчета на части. В темата "Купува/продава" съм пускал тема за едно ранърче, което се продава на части и бяха сносни цените.

 

Само имам една молба - запознай се с правилата във форума. Тук пиленца няма, ние се уважаваме и си помагаме.

Успех в търсенето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
:icon_blush: :mitsu-smiley: Много моля, някой да ми каже къде да си намеря ляво огледало, десен фар и халоген с мигач за бронята и десен преден калник? :mitsu-smiley: Колата ми е Митсубиши Спейс Рънър. :mitsu-smiley: Също така не знам къде ми е филтъра, който се намира в купето за парното и климатика? :mitsu-smiley: :icon_blush:

 

 

 

 

Фара и калника ги имам, филтър нямаш а се разглобява и се чисти 0898/789798

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...