Премини към съдържание

Изгоряло моторче на ел стъклото на спейс стар.


Препоръчано мнение

Здравейте отново приятели.Днес ми отказа ел. стъклото на шьофьорската врат. Първоначално си помислих, че е нещо от копчето, но като ми замириса силно на изгоряло и разбрах, че проблемът ще е по-сериозен. Оказа се, че моторът на ел. стъклото е изгорял. Някой има ли представа къде мога да си намеря и колко ще струва. Мога да го взема и отделно или заедно с електрониката. Моторът е на BOSCH, а номерът му е - FPG 12V 0 130 821 788. Ако някой е имал същия проблем или може да помогне ще съм му много благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега! Свържи се със Роско, той беше открил такъв спейс на части, и ще ти каже с ел стъкла ли е или не.....А също виж и в мобилето, дали не се продава някой на части.....Успех...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих, но не е Стар, а Ранър! А на моето камионче не монтират БОШ, слава Богу!

Да търси в Мобиле-то колегата. Или да намери номер на моторчето и да търси на какви евро-коли го монтират (няма начин да не го монтират и на такива) и тогава да търси.

С друго не мога да съм полезен, съжалявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих, но не е Стар, а Ранър! А на моето камионче не монтират БОШ, слава Богу!

Да търси в Мобиле-то колегата. Или да намери номер на моторчето и да търси на какви евро-коли го монтират (няма начин да не го монтират и на такива) и тогава да търси.

С друго не мога да съм полезен, съжалявам!

Имам номера на моторчето ,но как да разбера на кои коли го монтират.Иначе благодаря за помощта

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мобиле-то има две обяви за стар на части. Първата е във Велико Търново. Свържи се с човека и ми пиши, ще си ходя утре натам, ако мога да помогна с нещо. Четвъртък и петък ще съм на линия там. Телефонът ми е 0888 538 449, в случай че се договорите нещо, а аз там я имам нет, я нямам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мобиле-то има две обяви за стар на части. Първата е във Велико Търново. Свържи се с човека и ми пиши, ще си ходя утре натам, ако мога да помогна с нещо. Четвъртък и петък ще съм на линия там. Телефонът ми е 0888 538 449, в случай че се договорите нещо, а аз там я имам нет, я нямам

Благодаря ти много за съдействието ,но няма да се наложи.Аз по принцип се свързах с човека и той действително има механизма.Каза че ще ми го даде за 80лв.Понеже не ми се чакаше и тръгнах по моргите да търся някакъв аналог.Оказа се на Опел Вектра и Астра от старите са същите.Има разлика само в зъбното колело,но не е проблем да си преместиш мотора и електрониката на едното на другото.Аз го направих и се получи.Сега работи без проблем.Затова ако някой има същия проблем може да търси от тези марки.В моторчетата има разминаване в последните цифри ,но това да не го притеснява.Въпроса е да си запазиш ролката където се навива жилото защото там има разминаване.Благодаря на всички които се отзоваха.Ще се радвам ако сме помогнали и на някой друг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...