Премини към съдържание

Заслужава ли си?


icana

Препоръчано мнение

Здравейте!

Предложиха ми Mitsubishi Lancer 1.5i,KLIMATIK ,90 к.с.,1997г,PROTON - цена 3200лв

Човека каза ,че цената е такава защото било американска сглобка, какво значи и има ли хляб в тази кола,намират ли се части и т.н?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Предложиха ми Mitsubishi Lancer 1.5i,KLIMATIK ,90 к.с.,1997г,PROTON - цена 3200лв

Човека каза ,че цената е такава защото било американска сглобка, какво значи и има ли хляб в тази кола,намират ли се части и т.н?

 

Доколкото знам, автомобилът, за който говориш е марка Протон. Това е малайзийска марка, която за конкретния модел има лицензно споразумение с Мицубиши Мотърс, т.е. моделът, който са ти предложили е копие на Митсубиши Лансър. В това няма нищо лошо, защото най-вероятно (зависи от качеството на сглобката) носи добродетелите на Митсубиши, както например първото поколение Хюндай Соната е по лиценз на Мазда и е копие на Мазда 626. Бих те посъветвал да провериш дали резервните части съвпадат изцяло и тогава да купуваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...