Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Аз имам номер от една буква и 9 цифри и незнам защо е така и немога да си купувам части и така ,ако някои знае нещо по въпроса да помага.

номера е V444050318 и на рамата е така и на табелката също,джипа е паджеро2 2.5тди дълга база с десен волан и на всички табелки пише на японски ,годината е под въпрос първата регистрация по англииския документ е 2003г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно покупката на части нямаш никакви проблеми - пиши ми или в някой от магазините на Ратола.

 

 

 

Благодаря ти за бързия отговор,снимката която си пратил декодер ли е или програма и мога ли да си е сваля от накаде или ако можеш по подробно да разталкуваш цифрите и буквите понеже аз немога да се справя .Също така в Плевен има ли магазин или в Габрово ,понеже аз съм от плевен но джипа ми е в Габрово на ремонт ще му отварят двигателя и ще ми трябват много неща,та да знам от там ли да пазарувам или от Плевен или от кде .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор,снимката която си пратил декодер ли е или програма и мога ли да си е сваля от накаде или ако можеш по подробно да разталкуваш цифрите и буквите понеже аз немога да се справя .Също така в Плевен има ли магазин или в Габрово ,понеже аз съм от плевен но джипа ми е в Габрово на ремонт ще му отварят двигателя и ще ми трябват много неща,та да знам от там ли да пазарувам или от Плевен или от кде .

 

Това е новата CAPS - програма. Цифрите показват данни за колата ти. V44W - модел на колата, Interior и Exterior са ти кодовете на боята. После имаш дата на производство. За Габрово мога да ти прерпоръчам фирма Ай Ем Ай. Но не е проблем да си поръчаш частите и от друго място. Може да ми пуснеш ЛС с нужните ти части и ще ти дам цени и срок доставка.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пич тая работа с номера на рамата мисла че е за6тото колата ти не е по нашите стандарти ! по въпроса за частите моето е същото но не търса части по номер наи-лесно е да ги свалиш и отиваш със старата част за модел в магазина ;) или ако имаш някакъв проблем питаи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...