Премини към съдържание

Изгубен ключ на Лансер


dimtm

Препоръчано мнение

Колеги,случи ми се така,че единствения ни ключ от колата(другия е в лизинговата компания) се изгуби,няколко дена ще чакаме докато дойде другия ключ и колата сега не можем да я ползваме.Някой знае ли каква е процедурата след това,колко ще струва новия ключ и изобщо всички подробности ако ви се е случвало?Внимавайте оказва се голям проблем с този ключ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

450лв. ще ти струва ключа , доколкото разбрах. За времето не знам ,но няма да го бавят много .

 

:icon_thumbup: и внимателно .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като бях на прегледа на 1000 км питах за това и ми казаха 250лв., а може и да не съм чул добре. По номера на малката метална табелка може да се поръча нов ключ, но когато е лизингова колата се иска разрешение от лизингодателя. Такава е процедурата за съжаление, но е правилна.

Мисля обаче, че всеки трябва да си извади един допълнителен ключ при ключар. С други думи ключ без чип. Тази идея ми дойде още когато видях, че при отваряне само на багажника без да се отваря врата, алармата се задейства след 1 минута независимо дали си затворил багажника или не. Когато го видях това изтръпнах при мисълта, че аз или жена ми можем да оставим ключа в багажника по накаква причина и да го затворим.

Представете си сега, че сте на 500 км от дома (на морето ако сте от София) и сте забравили да вземете ІІ-рия ключ или той е в чантата на жена ви, а тя е заключена в багажника.

С този допълнителен ключ, който виси на врата ви или и в портфейла ви, ще можете да отворите вратата и да си вземете ключа и с това да приключи проблема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,случи ми се така,че единствения ни ключ от колата(другия е в лизинговата компания) се изгуби,няколко дена ще чакаме докато дойде другия ключ и колата сега не можем да я ползваме.Някой знае ли каква е процедурата след това,колко ще струва новия ключ и изобщо всички подробности ако ви се е случвало?Внимавайте оказва се голям проблем с този ключ!!!

 

 

Колега , мина една седмица кажи каво става намерили се , колко ти излезе и тнт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , мина една седмица кажи каво става намерили се , колко ти излезе и тнт.

все още чакам ключа,който поръчах от Дарс Ауто и не знам колко ще струва всичко накрая.За щастие обаче другия ключ се намери(бяхме го изпуснали в морето и изкарахме луд късмет,че са го намерили),дори алармата работи.Нищо затова пък сега ще си имаме резервен ключ и като дойде ще пиша колко ми е излязъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...