Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

ЗДРАВЕЙТЕ на всички :icon_rock: :icon_bye: :yes3:

Изчетох форума - хареса ми,но не мoжах да намеря нещо.Запалих се по PAJERO 2000 - 2002 кьсата база с 3.2 D-ID :first: :first: :mitsu-smiley: .

Искам да си го докарам отвън но не знам акцизен ли е - страхотен е ама не ми се дават 5 - 6 бона - които ще заминат за нови коли на нашите политици :icon_box: :icon_blush: !!!!

Моля които знае със сигурност или е вкарал такова отвън да ми драсне едно редче. :icon_angel:

Вече обърнах НЕТА и изпочетах доста за машинката - мноо е яка :plane: !!!!!!!!

THANKS!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ на всички :icon_rock: :icon_bye: :yes3:

Изчетох форума - хареса ми,но не мoжах да намеря нещо.Запалих се по PAJERO 2000 - 2002 кьсата база с 3.2 D-ID :first: :first: :mitsu-smiley: .

Искам да си го докарам отвън но не знам акцизен ли е - страхотен е ама не ми се дават 5 - 6 бона - които ще заминат за нови коли на нашите политици :icon_box: :icon_blush: !!!!

Моля които знае със сигурност или е вкарал такова отвън да ми драсне едно редче. :icon_angel:

Вече обърнах НЕТА и изпочетах доста за машинката - мноо е яка :plane: !!!!!!!!

THANKS!!

Не е акцизен!!! на 100% !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Акциза е за автомобили над 120KW, при 120 не се плаща, 121 и на горе плащаш. Виж в http://auto.mitnica.com/index.php?p=excise

1KW=1.36кс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 3.2 DID мотора на Паджеро по документи е 121 киловата или 165 коня, което го прави акцизен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро, точно в немското мобиле всички Паджеро 3.2 DID са 121 киловата, аз моето затова го взех с двигател 2.8 TDI, щото иначе щеше да ми излезе златно. Доколкото разбирам, БалканСтар са направили някаква врътка с мощността на 3.2 мотора, но ако се внесе от Европа, акциза едва ли ще може да се избегне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро намерих в италия едно такова с мотор 3.2 дизел и не го внесох точно заради акциза беше 121 киловата 2002 година заради този един киловат си остана там над 120 киловата се плаща по 35 лева на киловат това означава 121x35 за държавицата :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...