Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем със стъклата на задните врати на аутлендър 2


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, карам аутлендър 2008г. и имам проблем със стъклата на задните врати. При сваляне и качване, много се кривят и трябва да ги наглася ръчно и постепенно. Свалих кората на вратата и установих, че ябълката на рамото на стъклоповдигача стои много хлабаво в шината на стъклото. Естествено помислих, че там е проблема и си купих два нови механизма ( междудругото изглеждат много фалшиво направени) Смених ги и пак същото, стъклото се криви и запира , без помагане с ръка не става. Въпроса ми е някой имал ли е такъв проблем и как да го реша? Да не би в шините които водят стъклата да е проблема или пак е механизма който повдига стъклото?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 3/25/2024 at 4:34 PM , Георги Казаков написа:

Здравейте колеги, карам аутлендър 2008г. и имам проблем със стъклата на задните врати. При сваляне и качване, много се кривят и трябва да ги наглася ръчно и постепенно. Свалих кората на вратата и установих, че ябълката на рамото на стъклоповдигача стои много хлабаво в шината на стъклото. Естествено помислих, че там е проблема и си купих два нови механизма ( междудругото изглеждат много фалшиво направени) Смених ги и пак същото, стъклото се криви и запира , без помагане с ръка не става. Въпроса ми е някой имал ли е такъв проблем и как да го реша? Да не би в шините които водят стъклата да е проблема или пак е механизма който повдига стъклото?

Хайде колеги, споделяйте! Никой ли няма проблем със задните стъкла на аутлендър 2?

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте , аз също има същия проблем с Аутлендър 2007 година . Ходих на майстор да го оправи но след 1 година пак се развали и сега не се отварят. Според мен проблема е в шините.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...