Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помагайте !!!


Препоръчано мнение

Има ли някой който да кара "Space Wagon 1800 automatic"? Появи ми се следният проблем.... от известно време като съм в движение и подавам газ се чува един странен шум като съскане, това е само като се подава газ. Когато е на празен ход или по инерция този шум не се чува. Ако някой има идея нека се обади.

0888500512 ( само да ме набере аз ще му звънна)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........а ако пуснеш газта, или пък остави колата на неутрално положение и давай газ, пак ли го прави....................... :)

Ако го прави, значи нещо по въздуховода има, възд. филтър, или някоя клапа............т.е. става завихряне на въздуха, но все пак трябва да се чуе и тогава да давам по конкретни обяснения........... :D

Ако не го прави в този случай, то тогава може да е от много неща........може да е от и от помпата на сервото на волана........или пък нещо по хидравликата...........или пък по хидравликата на ск. кутия.......всичко може да е............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...