Премини към съдържание

Помагайте !!!


Препоръчано мнение

Има ли някой който да кара "Space Wagon 1800 automatic"? Появи ми се следният проблем.... от известно време като съм в движение и подавам газ се чува един странен шум като съскане, това е само като се подава газ. Когато е на празен ход или по инерция този шум не се чува. Ако някой има идея нека се обади.

0888500512 ( само да ме набере аз ще му звънна)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........а ако пуснеш газта, или пък остави колата на неутрално положение и давай газ, пак ли го прави....................... :)

Ако го прави, значи нещо по въздуховода има, възд. филтър, или някоя клапа............т.е. става завихряне на въздуха, но все пак трябва да се чуе и тогава да давам по конкретни обяснения........... :D

Ако не го прави в този случай, то тогава може да е от много неща........може да е от и от помпата на сервото на волана........или пък нещо по хидравликата...........или пък по хидравликата на ск. кутия.......всичко може да е............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...