Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Странен Проблем не пали


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Имам Мицубиши Аутлендър 2004 на който му падаше акумулатора често и един ден заредих акумулатора отново ,но отказа да запали изобщо не върти. Бях на майстор нищо не намери нередно ,според него е имобилайзера, но не може да го оправи.

Имам emergency key card с код, който деактивира имобилайзера, но не мога да разбера как се въвежда. Някой знае ли ?

Трябва да светне някаква лед лампичка според картата, но нищо не светва според указанията. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Veselink написа:

Здравейте колеги,

Имам Мицубиши Аутлендър 2004 на който му падаше акумулатора често и един ден заредих акумулатора отново ,но отказа да запали изобщо не върти. Бях на майстор нищо не намери нередно ,според него е имобилайзера, но не може да го оправи.

Имам emergency key card с код, който деактивира имобилайзера, но не мога да разбера как се въвежда. Някой знае ли ?

Трябва да светне някаква лед лампичка според картата, но нищо не светва според указанията. 

..........често срещан пробем е клемореда на контактния ключ,това при положение че е ръчна кутията, ако е автомат ,там нещата са други, опитайте да завъртите ключа при положение N на ск. лост.....ако и тогава не запали, значи имате проблем в клемореда....при положение СТАРТ държейки ключа на това положение , разклатете ключа и по силно го завъртете към крайното положение....ще видите, че ще завърти стартера ,освен ако той самия няма някакъв проблем....не може да е имобилайзер ,защото в този случай стартера ще върти ,но няма даа иска да запали....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се развали клемореда  и майстора каза че не можел да го смени по някаква причина и ми изведе да паля с копче. Автомат е, стартерът пали, при подаден ток директно, иначе с ключа нищо не върти. Днес ще дойде човек да направи диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...