Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi outlander 2006 4G69 2.4 160 коня автоматик разход на газ


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, 

Горд и доволен собственик съм на Outlander 1 2.4 160 коня автомат от 1 година. Изключително доволен съм от колата, но имам един въпрос. Какъв би трябвало да е нормалният разход на колата на газ градско/извънградско? Не е правен реглаж клапани, свещите са сменени, има настройка на газовото. Разходът в София градско е 18-21л/100км, а извънградско със 140/150 е 15/16. Естесвено си давам газ на колата, но не я карам като състезател и да... наясно съм, че двигателя е лаком, но все пак реших да проверя и с вас. 

Благодаря предварително! 

Редактирано от Galin Angelov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен извънградския ти разход е добре предвид цитираната скорост. Иначе за градско там е доста спорен момента но постоянно зацепено 4х4 + автомат + ГИ няма начин да не похапва. Моята е ръчка 2.0 и разхода градския ми е около 12/13 но моето градско няма общо със Софийското. Иначе извънграда до 100 харчи около 10/10,5 от там нагоре като скорост при 140 е стигала и до 14/100 гас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...