Премини към съдържание

С климатроник съм ама не свети


buffoon

Препоръчано мнение

не ми светят копчетата на таблото на климатроника

гледах предни теми ,не можах да си помогна ако някой може,

да заповяда

благодаря

 

Модераторски контрол. Колега, използвайте главни букви. Не пишете небрежно в нашия форум!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Копчета и светлните на копчетата в купето на Каризма може би са хроничен проблем, защото има и други коментари, че не работят на колеги във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все нещо трябва да може да се направи!Някой не е ли вадил панела,даже незнам с щипки ли е?

Много е кофти тей кат не свети нищо,докато се занимаваш с него и айде в тревата(в най добрия случей)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Горе на часовника има четири щипки,две от едната и две от другата страна(там се затрудних най много)чесно казано използвах доста сила докато ги откача.След като откачите от щипките,този горен панел(часовника със средните решетки за парното) трябва да се повдигне малко нагоре за да се видят болтовете на долния панел(ползвах снимките от този сайт http://user.rol.ru/~timatik/ )развъртат се тези двата болта,има и един в долния край зад пепелника.Остават пак 4 щипки по равно и от двете страни.Тази цялата част от горните два болта до този на пепелника се издърпва напред докато освободят щипките(може да си извадите сд-то,там се хваща по удобно за да се издърпа)

Остават двата болта ,който държат панела на климатроника,ктого издърпате панела(маи трябваше да се завърти малко на страни)отзад има две букси и един маркуч за датчика на темпертурата в купето,откачат се и като погледнете панела от задната му страна"бинго"има две крушки подобни на тия на таблата,има различни цветове,може да ги подмените според ваш вкус

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Горе на часовника има четири щипки,две от едната и две от другата страна(там се затрудних най много)чесно казано използвах доста сила докато ги откача.След като откачите от щипките,този горен панел(часовника със средните решетки за парното) трябва да се повдигне малко нагоре за да се видят болтовете на долния панел(ползвах снимките от този сайт http://user.rol.ru/~timatik/ )развъртат се тези двата болта,има и един в долния край зад пепелника.Остават пак 4 щипки по равно и от двете страни.Тази цялата част от горните два болта до този на пепелника се издърпва напред докато освободят щипките(може да си извадите сд-то,там се хваща по удобно за да се издърпа)

Остават двата болта ,който държат панела на климатроника,ктого издърпате панела(маи трябваше да се завърти малко на страни)отзад има две букси и един маркуч за датчика на темпертурата в купето,откачат се и като погледнете панела от задната му страна"бинго"има две крушки подобни на тия на таблата,има различни цветове,може да ги подмените според ваш вкус

 

Колега, имам молба към теб. Ако можеш да ми кажеш от кой сайт си гледал снимките за демонтирането на таблото, защото линка не е активен. Предстои ми същата операция по смяна на крушки, а със снимки е по лесно.

Благодаря ти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Колега, имам молба към теб. Ако можеш да ми кажеш от кой сайт си гледал снимките за демонтирането на таблото, защото линка не е активен. Предстои ми същата операция по смяна на крушки, а със снимки е по лесно.

Благодаря ти!

Незнам що така се получава,прегледах на всякаде дет се сетих все същото.Ще пратя каквото имам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Колега, имам молба към теб. Ако можеш да ми кажеш от кой сайт си гледал снимките за демонтирането на таблото, защото линка не е активен. Предстои ми същата операция по смяна на крушки, а със снимки е по лесно.

Благодаря ти!

http://carisma.galant-info.ru/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...