Премини към съдържание

Голям проблем


Препоръчано мнение

Днес след ненужни изпълнения с ръчна ми изпуши съединителя. Изобщо не отделя вече. Няма значение да ли е на 1-ва, 2-ра, 3-та, 5-та, колата не върви! :icon_crying: А и по едно време се чу един много неприятел звук. Нещо грумна под капака. Предполагам, че е бил съединителя. Къде могат да го сменят, защото в Кюстендил просто няма кой? :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми преди да си зема :mitsu-smiley: имах фият и ми са появи сащия непрятен факт със съединителя и се оказа феродов диск.Предполагам че в всеки нормален сервиз трябва да ти го оправят

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При DJ-я се сменят тези неща... ама ако беше в София щеше да е лесно... :icon_hmm:

Това е, че за да му я откарам трябва да се занимавам с пътна помощ и не ми се мисли колко пари трябва да оставя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е, че за да му я откарам трябва да се занимавам с пътна помощ и не ми се мисли колко пари трябва да оставя.

 

 

Освен ако нямаш познат и да минеш по-евтино!

Или някой ако се връща от онзи район празен да му уплътниш курса и да се разберете помежду си!

Иначе DJ-я още не е направил мобилен сервиз! :) Макар, че в полеви условия е сменял носач на Галант насред пътя! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз днес вечерта ще съм на Кюстендил, че брата има рожден ден и утре сутринта може да се пробваме да я докараме до DJ-я, ама двигателя работи ли? спирачки и тн? :icon_hmm: че на изключен двигател не ми се мисли как ще е из планината и надолу :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз днес вечерта ще съм на Кюстендил, че брата има рожден ден и утре сутринта може да се пробваме да я докараме до DJ-я, ама двигателя работи ли? спирачки и тн? :icon_hmm: че на изключен двигател не ми се мисли как ще е из планината и надолу :icon_box:

Всичко си работи без съединителя, но просто немога да те занимавам с тези работи. Пък и първо трябва да питам човека за какви пари си говориме, че незнам колко скъпо ще ми излезе глупоста и дали съм платежоспособен за момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си работи без съединителя, но просто немога да те занимавам с тези работи. Пък и първо трябва да питам човека за какви пари си говориме, че незнам колко скъпо ще ми излезе глупоста и дали съм платежоспособен за момента.

Пиши тогава едно лично на DJ-я, и ако имаш възможност може да пробваме да я закаарме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиши тогава едно лично на DJ-я, и ако имаш възможност може да пробваме да я закаарме.

Писах му на човека, доколкото до това да ме дърпаш, просто няма смисъл да се товариш. Доста изморително е, така че мерси много за предложението, но ще откажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да няма кой да ти смени съединителя в Кюстендил ;)

 

Ако имаш време, условия, инструменти и желание може да си го смениш и сам. Не е лесна работа. Дори никак, но не е непостижима:

http://vfaq.com/mods/clutch-2G.html

http://www.dsmtuners.com/forums/articles-d...stallation.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да няма кой да ти смени съединителя в Кюстендил ;)

 

Ако имаш време, условия, инструменти и желание може да си го смениш и сам. Не е лесна работа. Дори никак, но не е непостижима:

http://vfaq.com/mods/clutch-2G.html

http://www.dsmtuners.com/forums/articles-d...stallation.html

Повече тука на никой не си давам колата да ми я пипа. На 10 места ходих да ми сменят ремъците и филтрите като я докарах и накрая пак един ремък вие. А за това да си го сменя сам, много ме надценяваш! Но мерси все пак за линковете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повече тука на никой не си давам колата да ми я пипа. На 10 места ходих да ми сменят ремъците и филтрите като я докарах и накрая пак един ремък вие. А за това да си го сменя сам, много ме надценяваш! Но мерси все пак за линковете.

 

 

Относно това DJ-я да ти прави колата е най-добрия вариант, но лошото е, че си в Кюстендил!

Наистина смяната на съединител не е философия, но и не е елементарна работа, има вероятност и да попаднеш на части менте... и съвсем скоро пак да отваряш за смяна... което е двойно по-скъпо и неразумно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...