Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Outlander II Service required горивна система


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Преди 3 седмици на Outlander II, дизел, ми светна “Service required” с иконката за гориво, занули ми се показанието на резервоара-все едно е празен а беше на около 2/3 пълен и малката иконка с резервоарче също започна да мига. Не ми показва и колко км мога да измина. След като разчетохме с компютър излязоха грешки за подгревните свещи и ги смених всички, изчистиха грешките за свещите, но проблемът с грешката “Service required” продължава. Майсторът ми нямаше време преди 10 дни да отваря резервоара и сега карам с грешката, като си допълвам резервоара, за да не остана без гориво. Въпросът ми е, дали тази грешка изобщо е била свързана със свещите или е странно съвпадение с тях и нещо в резервоара не е наред? На някой дали му е излизала пособна грешка? Колата си върви абсолютно нормално.

605601E9-13B5-4074-8B01-B7CAA56864E8.jpeg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
На 9/1/2022 at 6:00 PM , iliya_hristov написа:

Здравейте, колеги! Преди 3 седмици на Outlander II, дизел, ми светна “Service required” с иконката за гориво, занули ми се показанието на резервоара-все едно е празен а беше на около 2/3 пълен и малката иконка с резервоарче също започна да мига. Не ми показва и колко км мога да измина. След като разчетохме с компютър излязоха грешки за подгревните свещи и ги смених всички, изчистиха грешките за свещите, но проблемът с грешката “Service required” продължава. Майсторът ми нямаше време преди 10 дни да отваря резервоара и сега карам с грешката, като си допълвам резервоара, за да не остана без гориво. Въпросът ми е, дали тази грешка изобщо е била свързана със свещите или е странно съвпадение с тях и нещо в резервоара не е наред? На някой дали му е излизала пособна грешка? Колата си върви абсолютно нормално.

605601E9-13B5-4074-8B01-B7CAA56864E8.jpeg

Май ще си имаш работа с датчика от резервоара. Под седалката, зад шофиора. Вадиш целия механизъм,

намираш скалата на поплавъка

запояваш жичката 

и си готов. 
внимавай с горивните свръзки като ги откачаш от капачката!!!IMG_4366_Original.thumb.jpeg.5e83d6fc6024b88dc88d2a2fd711a92e.jpegIMG_4367_Original.thumb.jpeg.6d2273446202b5a7a34306a00fdeaa91.jpegIMG_4370_Original.thumb.jpeg.b0374779e3e02cb252ab05791aa2a50d.jpegIMG_4361_Original.thumb.jpeg.242ab3a7eea14311b845eeb9795c5595.jpeg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...