Премини към съдържание

Километража не работи както трябва на Спейс Стар


acho

Препоръчано мнение

На скоро минах през една голяма локва и малко след това километража спря да работи.От време на време работи както трябва и в един момент отново отказва.Ако някой може да ми даде някакъв съвет за този проблем.Знае ли някой къде се намира датчика за километража на скоросната кутия или на колелото някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е на Спес Стара, при мен е сжило. Беше се скъсало, та го носих на ремонт. Влиза в таблото и в скоростната кутия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е на Спес Стара, при мен е сжило. Беше се скъсало, та го носих на ремонт. Влиза в таблото и в скоростната кутия.

 

Колега моят километраж също не работи и мисля сега като се позатопли да го правя . Кажи ,ако е скъсано подлежи ли на ремонт и имаш ли информация за цените на нови?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега моят километраж също не работи и мисля сега като се позатопли да го правя . Кажи ,ако е скъсано подлежи ли на ремонт и имаш ли информация за цените на нови?

освен жилото, беше ми наранен и кожуха. Занесох всички части на едни момци в Княжево. Смяна на кожух + смяна на скъсаното жило ми излезе 35лв и карам с него към 20 000км. Като ти дoйде ред да го правиш се обади, ще ти обясня как да го свалиш. Голям зор видях аз, че ми бяха прекарали през отвора на жилото кабелите на алармата (сега трябва ли да казвам, че тя не работи)..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

освен жилото, беше ми наранен и кожуха. Занесох всички части на едни момци в Княжево. Смяна на кожух + смяна на скъсаното жило ми излезе 35лв и карам с него към 20 000км. Като ти дoйде ред да го правиш се обади, ще ти обясня как да го свалиш. Голям зор видях аз, че ми бяха прекарали през отвора на жилото кабелите на алармата (сега трябва ли да казвам, че тя не работи)..........

 

Благодаря за инфо. колега .Непременно ще пиша ,само времето "да подаде ръка" :rolleyes: .Иначе аз всичко си правя сам ,за това питам какво точно се чупи на жилото. Ще ти дам пример: предишната ми кола беше Нисан и за ново жило ми поискаха 130 лв. ,а аз си го поправих за 2 лв. и човека на който продадох Нисана още си го кара така. За поправката използвах най "универсалните" части - сърцевина от МОСКВИЧ и ел.щепсел. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спейс Стар са с датчик и се намира на скоростната кутия, провери си клемите на датчика може да са окислени от водата. Какъв е Спейс Стар-а, за да ти изпратя схема да се орентираш по-лесно?

Благодаря предварително .Спейса е 1.3 83к.с

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфо. колега .Непременно ще пиша ,само времето "да подаде ръка" :rolleyes: .Иначе аз всичко си правя сам ,за това питам какво точно се чупи на жилото. Ще ти дам пример: предишната ми кола беше Нисан и за ново жило ми поискаха 130 лв. ,а аз си го поправих за 2 лв. и човека на който продадох Нисана още си го кара така. За поправката използвах най "универсалните" части - сърцевина от МОСКВИЧ и ел.щепсел. :icon_rock:

всичко може.ще ти кажа. дано само да не ти е наранен кожуха на жилото. Ама момците и него смениха. Не е най-оригиналното, ама действа......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...