Премини към съдържание

Ralli Art SST - Разтрисане при потегляне с повече газ, основно по баир нагоре


Препоръчано мнение

Здравейте,
Имам RalliArt 2010-та, проблема който забелязвам напоследък е, че при потегляне с повече газ има леко разтрисане в първата секунда. Много по-сериозно е при натъскане на газта до долу в нагорнище. При плавно натискане на педала, проблема не се забелязва.
Всички филтри и масла (включителско на скоростната кутия) , както и свещи са сменени преди месец. Някой имал ли е подобен проблем?

Ще съм много благодарен на мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....многодисковия  съединител ти е за смяна...има го само дисковете и подложките ,има го и във вариант с касетата....ако при гасене на мотора изтраква специфично , ,значи има луфт м/у шлиците на касетата с вала.....което налага смяната му с касетата....имали сме случаи, в които се налага смяна и на вала....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията, много полезна.
Само добри неща чувам за  J Аuto.  Мисля да докарам колата следващия месец за преглед при вас.
Може ли да ми дадеш ориентировъчни цени за смяна на съединител? Всичко плюс труд. Може и на ЛС.

Благодаря,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...