Премини към съдържание

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley:

 

Здравеите ... искам да попитам какво мислите за модела , приимущества , недостатъци и тн ... като цяло съм заинтересован от http://www.mitsubishi-motors.bg/models/Mod...=tech&mid=6 , най долния модел ...

 

какво мислите , заслужава ли си ... държи ли се добре на пътя, като джип ?

 

до сега съм имал паджеро спорт 2001 и съм доволен от автомобила ...

 

а иначе за тези пари си мисля че е добра инвестиция ...

 

или да ме опътите къде мога да попрочета повече за джипа ...

 

МЕРСИ !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те притеснява разхода на 3.8мотора и може да понесеш 20литра градско е добра оферта особено съотношение качество/цена/оборудване.

Мотора има страхотен звук и стравнително пъргав въпреки тежкото купе.

 

За държането на пътя, новото Паджеро има много по-малко странично накланяне спрямо предното поколение, боди рола е намален с около 20-25%, за толкова тежък автомобил завива очудващо добре. Има много малък радиус на завой

 

Предните спирачки апарати са огромни и са 4бутални, дисковете също са доста големи и като цяло спира добре.

Има зимен пакет -> подгряване седалки/горивни магистрали, два акумулатора и т.н

 

Оборудването също е на ниво, има почти всичко, което човек може да се сети, без адаптивно окачване и bluetooth.

 

Като цяло, колата трябва да се види и покара за да добие човек представа за нея и дали ще му хареса, предполагам, че щом имаш Паджеро Спорт, автомобила ще ти допадне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...