Премини към съдържание

Купих си Колт


nik_69

Препоръчано мнение

Здравейте!Нов съм във Форума,едва от седмица.Добър Форум сте се спретнали. :icon_thumbup: Прочетох това онова и взех,че купих едно Колтче.Колицата ми хареса много,макар че има някои неща за оправяне(изгоряло е двегателчето на вентилатора на климатика отпред на радиатора,няма ги декоративните лайсни на тавана,кокто и липсва пластмасовата кора на преден ляв подкалник).Моля да ме насочите откъде да си набавя липсващите неща.Аз съм от гр.Шумен и при нас с Японските коли не е толкова лесно.Интересува ме какви ремъци ,ролки, масла и т.н...са най добри за колтчето(98г.,1.3 с клима,рамата е JMBMNCJ1ATU036581).Иначе колата за двигателя е стрела.Засякох я и ми изгори около 7-7.5 градско-това добре ли е? Колко трабва да харчи в и извън града?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Честитооооооооо!

Със здраве и хиляди безаварийни!

Тези части, за които пишеш не е проблем, ако ги намериш втора употреба, но в Шумен.... не знам... Иначе има раздел "Магазини и сервизи" тук, можеш да се договориш с тях да ги получиш с наложен платеж, не вярвам да има проблем!

Късмет

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Нов съм във Форума,едва от седмица.Добър Форум сте се спретнали. :icon_thumbup: Прочетох това онова и взех,че купих едно Колтче.Колицата ми хареса много,макар че има някои неща за оправяне(изгоряло е двегателчето на вентилатора на климатика отпред на радиатора,няма ги декоративните лайсни на тавана,кокто и липсва пластмасовата кора на преден ляв подкалник).Моля да ме насочите откъде да си набавя липсващите неща.Аз съм от гр.Шумен и при нас с Японските коли не е толкова лесно.Интересува ме какви ремъци ,ролки, масла и т.н...са най добри за колтчето(98г.,1.3 с клима,рамата е JMBMNCJ1ATU036581).Иначе колата за двигателя е стрела.Засякох я и ми изгори около 7-7.5 градско-това добре ли е? Колко трабва да харчи в и извън града?

Здрасти,

И аз съм от Шумен и си купих наскоро Колт-че 97-ма. Ще се радвам да се запознаем. Миналата седмица сложих Мотул минерално масло 15/40 и нямам проблеми, а другите неща не сам ги сменял защото са в отлично състояние.

 

Редакция: Използвай препинателни знаци за да се разбере какво си искал да кажеш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Falko сигурно има поне 10 теми в които пише че маслото за този модел, тези години е 10-15W/40 задължително полусинтетика a не минерално! Ползвайте търсачката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Аз също преди няколко дни си купих същия модел, това ми е първата кола. И като шофьор съм начинаеща, но съм яко запалена. Колата много ме кефи. Аз поне като я взех всичките и задължителни за смяна части (масла, ремъци, фиктри и др. глупости) бяха сменени.

Има дребни работи по нея, но като жена не съм особено наясно с колите, но пък за сметка на това съм доста заинтригувана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...