Премини към съдържание

Къде


djon

Препоръчано мнение

Колеги, трябва да сменям маслото на двигателя и предни накладки :icon_angel: . От изчетеното тук направо се чудя къде да ходя :icon_crying: . Кажете вие къде сте сменяли и сте останали доволни?

 

Редакция: използвай препинателни знаци!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля,че има голямо значение,но аз лично съм доволен от тези,които са на "Св.Наум".От х-л "Хемус" нагоре към Семинарията,вдясно малко преди завоя за Семинарията,личи си по рекламите,че са маслари.Дано съм ти от полза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Сигурен ли си, че изобщо си чел :icon_blush: ? Ако накладки и масло се притесняваш къде да смениш не знам какво ще правиш, ако не дай си боже нещо по-сериозно се наложи да сменяш. Във всеки един от сервизите в съответния раздел ще ти сменят маслото и накладките. Докато си чел форума не попадна ли на мнения за DJ-я? Ако наистина се притесняваш - той е твоя човек. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е най-лесната работа за изпълнение от самия теб. Купуваш си маслото и накладките и е работа за 1 час. Накладките се сменят много лесно и не си струва за това да се ходи на сервиз. Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е най-лесната работа за изпълнение от самия теб. Купуваш си маслото и накладките и е работа за 1 час. Накладките се сменят много лесно и не си струва за това да се ходи на сервиз. Успех :good:

Не че искам да си правя реклама, но не съм съгласен с теб........

1. Не е въпроса да развиеш едното болтче и да си смениш накладките,въпроса е че освен това трябва да се почистят водачите, да се види дали има износване и т.н.

2. трябва да се провери дали има задържане на спир. цилиндър........

3. Ако има - да се раздвижи, по преценка на човека който го прави може да се наложи да се разглоби и да се ремонтира........с други думи той трябва да е наясно колко е усилието и колко трябва да излиза бутолото при еднократно натискане на спир. педал.........

4. трябва да се видят държачите на накладките - почистване, изправяне и т.н.

5. Трябва да се проверят всички маншончета -ако има скъсани задължително нови ,т..е. отиваш на ремонт на спир. апарат...........

Както виждаш има много подробности, които трябва да се направят наред със "само за смяна на накладките - лесно става" ..............и наред с това че всички :mitsu-smiley: имат много капризни спирачни системи ,налага тяхното по добро сервизиране,иначе мисля че си чел хиляди теми за криви спирачни дискове, за блокирали спир. апарати и т.н. Ако иска човека да има по големи проблеми, нека си ги сменя той, както казваш , лесно става........ :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с теб Ди Джей, но тези неща си ги правя и аз, както мисля и всички други и затова писах, че е лесна работа, но всеки прави преценка на това какво може и какво не. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прав си, няма нищо сложно в смяната и всеки може да ги смени. ама другото, за което DJ-ят писа, не е за всеки, и май ще ходя на доктор при него, но да се надяваме да се видим в неделя и да се разберем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...