Премини към съдържание

Еклипс-любов от пръв поглед!


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

От около половин година съм с Каризма, 97-а... и вече съм фен на :mitsu-smiley:

От 2-3 месеца обаче виждам често един страхотен ЕКЛИПС 2002-2003, сребристо кабрио, автоматик... наистина любов от пръв поглед!!!

 

Поогледах вече моделите, но ми се струва, че такива коли са страшно трудни за намиране в БГ. (но пък хубавото е да си различен) :icon_clap:

Ориентирал съм се към Еклипс 2001-2004...

Колебая се за кабриолет - не знам защо си мисля, че гюрука носи само проблеми, пък и да те пече лятото слънцето в главата заради едната гъзария... мерси :)

И искам ръчна скоростна, друго си е да ръчкаш скоростите вместо да чакаш наготово :)

 

Моля за съвет...

Какво мислите за избора ми... Заслужава ли си тази кола, или под фантастичният външен вид се крият повечко проблеми...

И откъде по дяволите да намеря запазен и хубав еклипс... Германия? Италия??? :)

 

Поздрави,

Иво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, мисля че избора ти въобще не е лош. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Един мой познат си купи такъв еклипс миналата година за 18 000 лв. типтроник 2.4 л. Залупи го от София и мога да кажа, че не е имал проблеми до сега. Като изключим смяна на денферна шайба, която струваше 580 лв, за Каризмата е 280 лв., но аз си я поръчах от Ротола, а на него му я намери майстора, което ме кара да си мисля, че са го товарили 100%.

Друг мой съвет според мен тази кола не заслужава типтроник, с ръчни ще се чувстваш по-добре. Имам предвид на старт не може да ми види задния номер на Каризмата, но после като се развихри 2.4 л 147 к.с. и ме отвява като пътен знак. :icon_blush: Колата е много стабилна като картинг е по завоите няма да ги усетиш.

В заключение да ти кажа, че купиш ли такъв еклипс - коренно ще ти се промени начина на живот, ще трябва да свикнеш постоянно да те оглеждат, разпитват, критикуват, завиждат (най-вече), но пък ти ще си изълнен с неподправено щастие и огромен мерак да въртиш много ама многооо километри.

Не се чуди, ако имаш възможност купувай и не се чуди.......

Успех.

:icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10-x за отговора:)

А иначе - разбира се това е кола, която грабва окото! Различна, красива... нефункционална може би, но пък как да си взема удобен семеен Галант комби например, грозничък ми е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избора си е твой, но за товари не става тая кола - една туба (музика де) в багажника и бензин в резервоара, друго не ти трябва! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...