Премини към съдържание

Да се запознаем


Препоръчано мнение

Здравейте пичове! Много се радвам че попадам на единомишленици. Аз карам Еклипс от 1997-ма. Първото беше модел 94, 2000, 16V, второто 94 турбина, това с което имам удоволствието да се забавлявам в момента е 1999, които от вас живечт в София може би са го виждали - зелен металик с две сиви ленти. Имам фарове за този модел за порадаване, ще се радвам да сме си от полза. пишете!

Защо не се предлага Еклипс като модел от Българския представител? Ако не могат да се справят дайте ние да се организираме и да станем вносители само на по специфични модели!

 

Модераторски контрол!!!

Колега пишете на Кирилица!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kroky, аз само знам за него. Едно приятелче го беше снимал специално да ми го покаже и е много красива машината ти. На следващия Total Eclipse, който ще е номер 3 се чувствай поканен :). И този ли е турбиниран като вторият.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Радвам се, че толкова бързо се отзова на поканата ми и намери клуба ни :) Аз те знам кой си и мога да кажа на колегите, че си известна личност, но това не ти пречи да си пич. Ако искаш се разкрий, ако ли не - ще бъде мистерия поне до следващият Total Eclipse 3, ако решиш да дойдеш :)

 

Поздрави! :mitsu-smiley:

 

ПП. Ако можеш да дадеш снимки на решетката пред радиатора. Стори ми се интересна с тези мтеални барове отпред

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...