Премини към съдържание

Въпрос за Lancer 4x4


bliznaka

Препоръчано мнение

Здравейте, харесъл съм си Lancer 95г с четворно предаване, но при огледа установих силен шум от задния мост, като тролей, искам да ви питам, нвкой сблъсквал ли се е с този проблем и на какво може да се дължи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, харесъл съм си Lancer 95г с четворно предаване, но при огледа установих силен шум от задния мост, като тролей, искам да ви питам, нвкой сблъсквал ли се е с този проблем и на какво може да се дължи?

Лагер на главината или диференциал...........докарай я да я видя и ще ти кажа със сигурност...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лагер на главината или диференциал...........докарай я да я видя и ще ти кажа със сигурност...........

 

 

Лошото е че автомобила е в автокъща в Враца:(, а колко може да струва ремонта в двата варианта, за да знам как да се пазаря с продавача?:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че автомобила е в автокъща в Враца:(, а колко може да струва ремонта в двата варианта, за да знам как да се пазаря с продавача?:)

лагера е 60 лв. на полуоската, лошото е че към него вървят и други джаджи, които са отделно, това са планки, семеринги и т.н. ........обаче ако е диференциал -тогава е лошо, тъй като ремонта му ще отидят около 300 лв. в най добрия случай, ако са изядени зъбита на короната или пиниона , тогава лошо.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

лагера е 60 лв. на полуоската, лошото е че към него вървят и други джаджи, които са отделно, това са планки, семеринги и т.н. ........обаче ако е диференциал -тогава е лошо, тъй като ремонта му ще отидят около 300 лв. в най добрия случай, ако са изядени зъбита на короната или пиниона , тогава лошо.........

Много благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...