Премини към съдържание

Помощ Colt 1.3 роботизирана скоростна кутия


pavsant

Препоръчано мнение

Здравейте, извинявайте,ако има подобна тема, но като един истински карък и като човек, който не разбира нищо, имам следния проблем:

 

Потегляйки по магистралата София за Бургас, колата на 300 км. започна да отказва да набира скорост, оборотите се вдигат, но скоростта пада. По време на пътуването се случи два пъти, като в единия момент беше при изпреварване и беше критично. Разбира се, аз в момента се водя и отпуск... и съм в Бургас. Проблема е, че не искам да рискувам прибирайки съм към София... може ли да ми препоръчате надежден сервиз в Бургас, който да ми помогне, и да, не съм от този град и нямам понятие.

Съжалявам, ако вече има подобма тема.

 

Колата е Мицубиши Колт 1.3i, роботизирана скоростна кутия, 2005,бензин

Редактирано от pavsant
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявайте,ако има подобна тема, но като един истински карък и като човек, който не разбира нищо, имам следния проблем:

 

Потегляйки по магистралата София за Бургас, колата на 300 км. започна да отказва да набира скорост, оборотите се вдигат, но скоростта пада. По време на пътуването се случи два пъти, като в единия момент беше при изпреварване и беше критично. Разбира се, аз в момента се водя и отпуск... и съм в Бургас. Проблема е, че не искам да рискувам прибирайки съм към София... може ли да ми препоръчате надежден сервиз в Бургас, който да ми помогне, и да, не съм от този град и нямам понятие.

Съжалявам, ако вече има подобма тема.

 

Колата е Мицубиши Колт 1.3i, роботизирана скоростна кутия, 2005,бензин

....трябва да се смени съединителя, и после да се направи адаптация на актуатора, който играе ролята на педал на съединител....утре ще ви дам тел. на който да се обадите в Бургас да ви свършат тази работа....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...