Премини към съдържание

Газова уредба


Препоръчано мнение

Здравейте, тъй - като съм съвсем "пресен" във форума, може и да не съм уцелил мястото за въпроса ми. Ако е така, извинявам се предварително.

Тази седмица очаквам да стана собственик на Grandis 2010г 2.4 бензин. Тъй - като и сегашният ми автимобил е с газова уредба, ми се иска да сложа и на новия. Та въпроса ми е:къде в София бихте ми препоръчали, каква марка да гледам и ако има някакви уловки за които трябва да съм нащрек. Благодаря предварително и дано скоро се нарека "горд собственик" на автомобил от марката, с която се сблъсквам за първи път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравей. Има много места в София, където може да ти сложат газова уредба.

За предпочитане са италиански компоненти, защото са проверени във времето със своето качество.

Също така има много добри полски.

Обикновено бутилките са български. Може да попиташ при Иво Ленков за цена и варианти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Има много места в София, където може да ти сложат газова уредба.

За предпочитане са италиански компоненти, защото са проверени във времето със своето качество.

Също така има много добри полски.

Обикновено бутилките са български. Може да попиташ при Иво Ленков за цена и варианти.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...