Премини към съдържание

Проблем с тока


sOwTz

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Преди около месец, ми изгоряха крушките на десния фар и левия габарит (преден). Купих комплект и смених двете крушки на късите и двете на габаритите.

Няколко дена по късно забелязах, че левия габарит пак не свети, този път не стана със смяна на крушката.

Междувременно загасна крушката в жабката, тази на бутона за аварийни, двете крушки на задния номер и левия габарит (заден).

Смених крушката на левия заден габарит, но продължи да свети само жичката за стопа, габарит няма.. старата си е читава, както и тази в жабката, на номера не съм ги проверявал, но предполагам, че ще е същия случай.

Проверих всички бушони в купето, но не намерих проблем там. В предни теми прочетох, че част от нещата са на един кръг, както и че има една букса зад пасажерския фар, която имам съмнения, че полях с течност за чистачки непосредствено преди да започнат мъките.. Днес мисля да я почистя и да прегледам бушоните под капака.

Помагайте ако ви дойде нещо наум :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих проблем, 10А бушон от секцията под предния капак. Всичко гореописано светна, само нямах здрава крушка за предния габарит, но вярвам, ще и той ще светне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...